Kup koncertówkę Metalliki z występu z Krakowa

Aleksandra Degórska
02.05.2018 14:45
Kup koncertówkę Metalliki z występu z Krakowa Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Metallica proponuje swoim fanom oficjalne nagrania z koncertów w ramach WorldWired Tour. Do sprzedaży trafiła również koncertówka z Krakowa.

„Atlas, Rise!”, „Seek & Destroy”, „Nothing Else Matters”, „For Whom the Bell Tolls”, a nawet cover „Wehikuł czasu” grupy Dżem - to i wiele więcej utworów usłyszała krakowska publiczność 28 kwietnia 2018 podczas koncertu Metalliki odbywającego się w ramach trasy koncertowej promującej album „Hardwired… To Self-Destruct”.

Metallica rejestruje wszystkie koncerty w ramach trasy i wydaje je na dwóch płytach, które można zakupić poprzez oficjalną stronę zespołu. Tym oto sposobem, jeśli chcesz ponownie przeżyć krakowski występ Metalliki to możesz zamówić oficjalne nagrania audio od kapeli.

Koncertówka Metalliki z Krakowa

Wydawnictwo kosztuje 19,81 dolarów i zamówienie zostanie wysłane po 11 czerwca 2018. Szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie Metalliki.

foto: metallica.com/store Fot. foto: metallica.com/store

W sklepie możecie znaleźć ten koncert również w wersji cyfrowej. Fanów na pewno zainteresują nagrania ze wcześniejszych koncertów Metalliki w Chorzowie i Warszawie, które można zakupić na stronie kapeli.

Metallica gra covery na WorldWired Tour

Zespół wie jak dogodzić swoim fanom. Podczas kolejnych europejskich przystanków kapeli Metallica prezentuje covery twórców, którzy są znani i lubiani w danym kraju. Zespół wykonał dotychczas cover „Jožin z bažin” grupy Banjo Band na koncercie w Pradze, następnie podczas występu w Budapeszcze Rob Trujillo zaśpiewał utwór „A Legjobb Méreg” z repertuaru grupy Tankcsapda.

Grupa zagrała również utwory Drafiego Deutschera oraz Petera Schillinga na koncertach w Stuttgarcie, zaś w Szwajcarii wykonała cover Celtic Frost. Nie zabrakło również kawałka Accept.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.