Kup maski od Ghost!

Aleksandra Degórska
19.04.2016 12:42
Kup maski od Ghost! Fot. trickortreatstudios.com

Nie ma to jak przebrać się za ulubionego muzyka i straszyć dzieciaki na ulicach! Zobaczcie, jak prezentują się te mroczne maski.

Czy Wy również marzyliście o tym, żeby być jak gwiazda mocnego grania? Każdy prawdziwy fan chce wyglądać tak, jak jego idol. Fryzura, dziary, makijaż, ciuchy - to wszystko musi być doprecyzowane w najmniejszym szczególe. Najlepiej, gdy ludzie zaczną myśleć, że rzeczywiście jesteś artystą ze słynnej kapeli, bo wyglądasz identycznie jak twój muzyczny guru.

To już naprawdę świadczy o tym, że jesteś pokręconym maniakiem, który gotowy jest dosłownie na wszystko, by pokazać swoją miłość do zespołu. Liczy się tylko ta jedna kapela i ci, którzy chcą z tym polemizować, zostaną poćwiartowani i złożeni w ofierze.

Specjalnie dla takich wariatów powstały maski od Ghost. Teraz nie trzeba samemu kombinować z masą solną czy gipsem, żeby zrobić coś, co przypominałoby mroczne oblicze Bezimiennych. Koniec również z zabawą z pudrem i węglem, by choć trochę upodobnić się do Papy Emeritusa III.

Jeśli macie na zbyciu 60 czy 90 dolarów to możecie sobie sprawić maskę muzyków Ghost. Przygnębiający look dopełni mitra, która kosztuje 40 dolarów. Za maski odpowiedzialny jest Jason King, który wykonał je z żywicy, zaś za mitrę - Connor Deless.

Teraz będziecie mogli przekonać się na własnej skórze, jak to jest być jednym z artystów tej zagadkowej kapeli:

Do szczęścia brakuje tylko czerwonego wina Papastrello od Ghost i można śmigać na imprezę. Maski są dostępne w przedsprzedaży, przy czym zostaną dostarczone na przełomie sierpnia i września 2016. Tak więc do Halloween zdążycie. 

Jeśli tego Wam mało, możecie również sobie sprawić maski od Slipknota czy Gene'a Simmonsa - niestety zabrakło w niej silikonowego języka, a jak wiadomo muzyk Kiss ma się czym pochwalić w tej kwestii. Krótko mówiąc jest w czym wybierać jeśli chodzi o wdzianka w stylu Waszych ulubionych zespołów.

Chcielibyście posiadać maski od Ghost?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.