Kup psu obrożę z Misfits

Aleksandra Degórska
29.11.2016 14:24
Kup psu obrożę z Misfits Fot. kadr z wideo

Macie zwierzaka, który lubi punkowe brzmienia? Oto obroża, która będzie w sam raz dla niego!

Święta coraz bliżej i warto już pomyśleć o prezencie dla swojego pupila. Jak wiadomo zwierzaki często są podobne do właścicieli i nie inaczej sprawa się ma jeśli chodzi o muzyczne preferencje. Zarówno mopsy, koty jak również papugi lubią słuchać ostrych brzmień, zatem ich właściciele dbają o to, żeby również wyglądały jak na rockowców czy metalowców przystało.

Są też zwierzaki, które mają słabość do punkowych brzmień. Jeżeli Wasz czworonóg należy właśnie do takiej grupy to na pewno zainteresuje Was takie cudeńko. Otóż możecie zakupić obrożę albo smycz z logo Misfits na stronie caninuscollars.com i ceny wahają się w granicach od 16,99 do 19,99 dolarów.

Co ciekawe za firmą Caninus Collars stoi gitarzysta Caninus - Rachel Rosen. Przypadek?

Zobaczcie, jak wyglądają te produkty:

Obejrzyjcie również nagranie, w którym pokazano, jak zwierzaki prezentują się w takiej obroży:

Tymczasem Misfits pierwszy raz od rozpadu zespołu w 1983 roku powrócił na scenę w składzie Glenn Danzig, Jerry Only oraz Doyle Wolfgang Von Frankenstein. Jak na razie odbyły się dwa koncerty podczas Riot Fest w Denver oraz Riot Fest And Carnival w Chicago. Czy możemy liczyć na więcej? Jak na razie nie ma żadnych oficjalnych informacji na ten temat.

Jak Wam się podobają obroże od Misfits?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.