24.03.2017 15:03

Kup sobie buty z twarzą Noela Gallaghera

Były muzyk Oasis wie jak się lansować i to za niemałe pieniądze. Zobaczcie, jak wygląda limitowana edycja Adidasów z podobizną muzyka.

Kup sobie buty z twarzą Noela Gallaghera
foto: materiały prasowe; foto: John Marshall / Invision / AP / Fotolink / East News; Caryca Pejnta

Moda i muzyka ma naprawdę sporo wspólnego, w końcu to właśnie artyści często rozpowszechniali pewne trendy - wystarczy wspomnieć o flanelowej koszuli w kratę Kurta Cobaina. Glam rock, punk, grunge, heavy metal - gdy myślimy o artystach reprezentujących te gatunki od razu kojarzymy ich charakterystyczny wizerunek.

W przypadku brit popu artyści raczej nie przywiązywali większej uwagi do ubrań, a lata 90. w modzie były bardzo eklektycznym i kiczowatym okresem. To jednak nie przeszkodziło w tym, żeby Noel Gallagher zawitał do świata mody.

Były muzyk Oasis połączył siły z Adidasem i stworzył razem z firmą sportowe buty. Wiadomo, że Noel ma wysokie mniemanie o sobie - uważa on siebie m.in. za jedną z ostatnich gwiazd rocka. Czy zatem dziwi fakt, że projektując buty Adidasa na języku buta znajduje się podobizna muzyka, zaś w środku znajdziemy datę jego urodzin? Jest to nowa wersja Garwen SPZL i obuwie jest częścią specjalnej wiosennej kolekcji, w której wziął udział również wokalistka Chronixx.

Zobaczcie, jak prezentuje się obuwie:

Jak na razie nie wiadomo, kiedy będzie można kupić buty. Jedno jest pewne - wydamy za nie 99 funtów.

Tymczasem nowy solowy krążek Noela Gallaghera ma ukazać się jeszcze w 2017 roku. Co więcej muzyk pojawił się w najnowszym kawałku Gorillaz zatytułowanym „We’ve Got the Power”. Jest to o tyle zaskakujące, że Damon Albarn i Noel Gallagher za bardzo nie przepadali za sobą. Najwidoczniej jednak coś się ostatnio zmieniło.

Buty do biegania męskie - najbardziej wygodny rodzaj obuwia męskiego?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Noel Gallagher