12.02.2016 11:24

Kup sobie figurkę Lemmy'ego Kilmistera

Nie pójdziemy już na jego koncert, nie doczekamy się kolejnej płyty... Może więc skusicie się na figurkę?

Kup sobie figurkę Lemmy'ego Kilmistera
foto: materiały prasowe + Bóg Pejnta

Kiedyś były G.I. Joe i Action Man, dziś triumfy święcą gadżety z edycji kolekcjonerskich gier komputerowych i filmów. Do tej puli coraz częściej dołączają muzycy i maskotki związane z ich zespołami, jak np. Eddie z Iron Maiden. Tym razem będziemy mieli okazję dołączyć do swojej kolekcji kogoś zupełnie wyjątkowego...

Gdy figurka Lemmy'ego firmy LocoApe po raz pierwszy trafiła na rynek w 2008 roku, wydarzenie to nie miało jeszcze takiego wydźwięku. Ot, kolejna metalowa zabawka dla najbardziej oddanych fanów. Dziś, kiedy lider Motorhead rozkręca imprezę pod okiem Św. Piotra, zupełnie inaczej patrzymy na gadżet wzorowany na jego postaci.

W komplecie z 6-calową (ok. 15 cm) zabawką otrzymamy pełny asortyment dodatków: mikrofon ze stojakiem, podstawkę, plakietkę z logo Motorhead i replikę 1 z 4 prawdziwych gitar Rickenbackera. Instrumenty dobierane będą losowo, ale każdy z nich wyposażono w zestaw autentycznych strun. Przy takiej dbałości o detale wybaczamy nawet brak flaszki Jacka Danielsa.

Oto plastikowy Lemmy w całej okazałości:

lemmy_figurka

Figurkę można nabyć na stronie entertainmentearth.com w cenie 29.99 dolarów (+ oczywiście koszty wysyłki). Producent zachęca, by zebrać kolekcję wszystkich czterech Rickenbackerów. Biorąc jednak pod uwagę, że nie można wybrać konkretnego modelu i pozostaje nam zamawiać w ciemno z nadzieją, że dostaniemy wersję, której jeszcze nie posiadamy, nie brzmi to zachęcająco.

Jeśli jednak zamówiliście już cztery sztuki Lemmy'ego i chcecie dalej kompletować rockową kolekcję zabawek, mamy dla Was kolejne propozycje. Swojej figurki doczekał się już wcześniej Zakk Wylde, basista Kiss Gene Simmons, a także Slash z całym swoim zespołem The Conspirators.

Gdyby interesował Was tylko Lemmy, również nie macie na co narzekać. Ukazała się limitowana edycja whiskey Jacka Danielsa, pluszowy wokalista Motorhead, zawsze też można sobie zrobić tatuaż z Kilmisterem. A jeśli nie chce Wam się wstawać od komputera, możecie wcielić się w jego postać dzięki grze Grand Theft Auto V.

Jak Wam się podoba figurka Lemmy'ego?

Jakub Gańko
Tagi: Duperele Lemmy Kilmister