13.11.2015 10:14

Kup sobie glany Trenta Reznora

Chcesz być jak lider Nine Inch Nails? Nagranie oscarowego soundtracku czy platynowego albumu jak „The Downward Spiral” to spore wyzwanie. Może zacznij od butów?

Kup sobie glany Trenta Reznora
foto: Robert E. Klein / East News

Szczególnie, że właśnie nadarzyła się ku temu idealna okazja. Amerykańska firma projektancka N.I.C.E. wypuściła na rynek limitowaną edycję glanów stworzoną specjalnie dla Trenta Reznora z Nine Inch Nails.

To stylowe połączenie czarnej skóry i woskowanego wykończenia. Jak czytamy w opisie na stronie producenta:

"

Vibramowska podeszwa z wypustkami to idealny wybór na każdą powierzchnię dla współczesnych odkrywców. "

Glany „Reznor Combat Boots” to ściśle limitowana edycja do kupienia wyłącznie w sklepie internetowym N.I.C.E. Cena: 1,100 dolarów za parę. Może się wydawać, że to dużo, ale hej - przecież to nie chińskie trampki z bazaru.

ninsneakers

Dobrze, że tym razem odzież związana z Nine Inch Nails powstaje za zgodą i z wiedzą muzyka, a nie jak miało to miejsce w przypadku kanadyjskich polityków.

Jeśli zdecydujecie się na kupno tego obuwia, nie zapomnijcie posłuchać w nim fanowskiego mashupu „These Boots Are Getting Smaller”:

Marka N.I.C.E. Collective powstała w 1997 roku w San Francisco z inicjatywy Joe Hallera i Iana Hannuli. W przeszłości projektowała już obuwie na trasy takich zespołów jak Coldplay, The Smashing Pumpkins, The Police czy właśnie Nine Inch Nails. Z jej produktów korzystają m.in. Robert Pattinson i Brad Pitt.

Nosilibyście takie glany?

Jakub Gańko
Tagi: Duperele Nine Inch Nails