12.09.2016 15:12

Kup sprzęt muzyczny od gitarzysty Rammsteina

Feuer frei! Teraz każdy prawdziwy fan będzie mógł wzbogacić swoją kolekcję o przedmioty z piekła rodem.

Kup sprzęt muzyczny od gitarzysty Rammsteina
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Gitary buchające ogniem, rękawy, z których lecą iskry, miotacz ognia przymocowany do twarzy... nie, niestety tych gadżetów nie sprzedaje Richard Kruspe. Gitarzysta postanowił zrobić remanent w swoim muzycznym sprzęcie i pozbyć się niepotrzebnych gratów.

Pewnie niejeden fan Rammsteina chciałby mieć w posiadaniu jakiś przedmiot, który swego czasu należał do jego muzycznego guru. Teraz możecie uzupełnić swoją kolekcję o sprzęt, którym posługiwał się niemiecki muzyk.

Na stronie bandist.de pod młotek poszły m.in. gitary opatrzone autografem, na których grał Kruspe, gdy zespół nagrywał DVD - „Rammstein in Amerika”. Koncertówka jest zapisem pierwszego od 10 lat występu zespołu w Stanach Zjednoczonych w nowojorskiej hali Madison Square Garden 12 listopada 2010 roku.

Fani mogą sobie również sprawić wzmacniacze, piecyki czy klawisze gitarzysty, które na specjalną prośbę zostaną własnoręcznie podpisane przez muzyka. Do każdego przedmiotu zostanie dołączony certyfikat również opatrzony podpisem Kruspe.

Ceny wahają się od 400 do 7 000 euro. Zobaczcie, jaki sprzęt muzyczny sprzedaje muzyk:

Artyści coraz częściej robią porządki na strychach i pozbywają się rzeczy, za które fani są gotowi zapłacić każdą cenę. Przykłądem tego jest Wes Borland, który postanowił sprzedać złote i platynowe płyty Limp Bizkit.

Co więcej ostatnio można było sobie sprawić sprzęt muzyczny, który przynależał do Gary'ego Moore'a czy prywatne pamiątki należące niegdyś do byłego perkusisty Motorhead.

 Chcielibyście kupić sprzęt muzyczny od gitarzysty Rammsteina?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Rammstein