05.06.2018 13:25

Kurczak oferuje ramen demonowi. Zobacz japońską reklamę zupki dla metalowców

Taka reklama przypadnie do gustu fanom metalu. Jest ostro, demonicznie i z przymrużeniem oka.

Japońska reklama zupki ramen
foto: kadr z wideo

Jak zaciekawić potencjalnego klienta swoim produktem? Dobrym sposobem jest spot reklamowy, ale tak naprawdę reklamy bombardują nas ze wszystkich stron i ciężko jest się przebić. Trzeba zatem mocno się postarać, żeby widz zwrócił uwagę właśnie na nasz produkt. Znana gwiazda, atrakcyjne kobiety, a może jakaś zabawna reklama? Wszystkie te triki już znamy, ale japońska firma Nissin postawiła na coś zupełnie innego.

Gdy myśli się o Japonii od razu nasuwa się nam myśl, że tam wszystko jest na odwrót. Również tyczy się to reklam. Nissin reklamując ramen pokazał słodkiego kurczaczka, który z powodu zupy ramen staje się prawdziwym demonem z piekła rodem. Wszystko odbywa się przy metalowym akompaniamencie.

Metal w japońskiej reklamie zupy ramen

Zobaczcie, jak wygląda ta krótka animowana reklama:

Niby tylko ramen, ale jedząc taką zupkę można spowodować destrukcję kuli ziemskiej. Nie jest to pierwsza sytuacja, gdy metal pojawił się w japońskiej reklamie - w marcu 2018 pisaliśmy o matce, która w reklamie czekolady odreagowuje stres śpiewając metal - w końcu już sami naukowcy wykazali, że metal uspokaja.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele