Kurczak oferuje ramen demonowi. Zobacz japońską reklamę zupki dla metalowców

Aleksandra Degórska
05.06.2018 13:25
Kurczak oferuje ramen demonowi. Zobacz japońską reklamę zupki dla metalowców Fot. kadr z wideo

Taka reklama przypadnie do gustu fanom metalu. Jest ostro, demonicznie i z przymrużeniem oka.

Jak zaciekawić potencjalnego klienta swoim produktem? Dobrym sposobem jest spot reklamowy, ale tak naprawdę reklamy bombardują nas ze wszystkich stron i ciężko jest się przebić. Trzeba zatem mocno się postarać, żeby widz zwrócił uwagę właśnie na nasz produkt. Znana gwiazda, atrakcyjne kobiety, a może jakaś zabawna reklama? Wszystkie te triki już znamy, ale japońska firma Nissin postawiła na coś zupełnie innego.

Gdy myśli się o Japonii od razu nasuwa się nam myśl, że tam wszystko jest na odwrót. Również tyczy się to reklam. Nissin reklamując ramen pokazał słodkiego kurczaczka, który z powodu zupy ramen staje się prawdziwym demonem z piekła rodem. Wszystko odbywa się przy metalowym akompaniamencie.

Metal w japońskiej reklamie zupy ramen

Zobaczcie, jak wygląda ta krótka animowana reklama:

Niby tylko ramen, ale jedząc taką zupkę można spowodować destrukcję kuli ziemskiej. Nie jest to pierwsza sytuacja, gdy metal pojawił się w japońskiej reklamie - w marcu 2018 pisaliśmy o matce, która w reklamie czekolady odreagowuje stres śpiewając metal - w końcu już sami naukowcy wykazali, że metal uspokaja.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.