Kurt Cobain wystąpił w South Park

Magda Słomka
11.12.2014 15:39
Kurt Cobain wystąpił w South Park Fot. materiały prasowe

To nie żart. Twórcy animowanego serialu umieścili postać nieżyjącego wokalisty Nirvany w finałowym odcinku 18. serii. Co tam robił?

Występował w postaci hologramu! Tak samo z resztą jak Elvis Presley czy Michael Jackson w roli Piotrusia Pana! Oprócz nich w odcinku „#HappyHolograms” pojawiły się także inne „żywe” postacie. Między innymi: Bill Cosby, Al Pacino, Taylor Swift, Iggy Azalea i zespół U2.

Jak wygląda scena z Cobainem? Muzyk śpiewa „Up on the Roof Top” przed kominkiem. Wtedy Cartman stwierdza, że doskonale wie, że Kurt chciałby być zapamiętany przez fanów właśnie w taki sposób. Hologramowa postać ładuje strzelbę. Strzela, a z broni wydobywa się flaga z napisem „Merry Christmas”...

Obejrzyjcie trailer ostatniego odcinka 18. serii serialu South Park!

Odcinek to koniec dwuczęściowej historii obracającej się wokół tego, co współczesne amerykańskie dzieciaki uważają za kluczową rozrywkę, czyli trendów na Twitterze i innych mniej lub bardziej zrozumiałych dla nas atrakcji, jak na przykład filmy na Let’s Play... Wszystkie historie związane z pojawiającymi się tu postaciami są trochę zagmatwane i mylące, ale taki ponoć był zamiar twórców.

Ogólnym przesłaniem odcinka jest to, że hashtagi i komentarze w YouTube stały się częścią naszej kultury i oldschoolowcy muszą niestety to zaakceptować…

O tym co robią pozostali goście w finale serialu South Park, możecie się dowiedzieć oglądając go na tej stronie internetowej.

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.