30.03.2020 13:53

Polscy artyści zagrają koncerty online wspierając osoby starsze. Pierwszy wystąpi Krzysztof Zalewski

Facebook i polscy artyści ruszają z występami online wspierającymi osoby starsze i samotne.

Krzysztof Zalewski
foto: Karol Makurat/REPORTER/East News

Kwarantanna na na jest częścią zapoczątkowanej przez Facebooka akcji #WspieramZDomu, która ma na celu wspieranie oddolnych inicjatyw działających w czasie ogólnonarodowej kwarantanny.

Polscy artyści zagrają koncerty online wspierając osoby starsze. Pierwszy wystąpi Krzystof Zalewski 

Wystarczy wejść na stronę Facebook app, gdzie w poniedziałki, środy i piątki artyści z Kayaxu zagrają na żywo. Pierwszy domowy koncert online już w poniedziałek 30 marca o 18.00 na stronie Facebook app na Facebooku. Wystąpi Krzysztof Zalewski prosto ze swojej kanapy.

Zobacz także: 5 metalowych koncertów, które możecie obejrzeć nie wychodząc z domu

Na środę zaplanowano natomiast występ Mery Spolsky, a piątek będzie należał do duetu KARAŚ/ROGUCKI. W trakcie występów i po ich zakończeniu będzie możliwość przekazania datku na działania podejmowane przez Szlachetną Paczkę podczas epidemii koronawirusa.

foto: materiały prasowe, Kwarantanna na na

Wesprzesz akcję Kwarantanna na na?

Kwarantanna na na pozwoli uprzyjemnić domową izolację domowymi koncertami na żywo i przyczyni się do wsparcia osób starszych i samotnych. Wolontariusze Szlachetnej Paczki codziennie pomagają potrzebującym w zakupach, w realizacji recept i w sprawach urzędowych. Wszystkie datki zebrane za pośrednictwem przycisku “Przekaż datek” podczas występów będą przekazane na wsparcie tych działań.

Zobacz także: Okładki kultowych albumów w dobie koronawirusa - zobaczcie świetne przeróbki [FOTO]

Tagi: Rock News