Polscy artyści zagrają koncerty online wspierając osoby starsze. Pierwszy wystąpi Krzysztof Zalewski

30.03.2020 13:53
Polscy artyści zagrają koncerty online wspierając osoby starsze. Pierwszy wystąpi Krzysztof Zalewski Fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Facebook i polscy artyści ruszają z występami online wspierającymi osoby starsze i samotne.

Kwarantanna na na jest częścią zapoczątkowanej przez Facebooka akcji #WspieramZDomu, która ma na celu wspieranie oddolnych inicjatyw działających w czasie ogólnonarodowej kwarantanny.

Polscy artyści zagrają koncerty online wspierając osoby starsze. Pierwszy wystąpi Krzystof Zalewski 

Wystarczy wejść na stronę Facebook app, gdzie w poniedziałki, środy i piątki artyści z Kayaxu zagrają na żywo. Pierwszy domowy koncert online już w poniedziałek 30 marca o 18.00 na stronie Facebook app na Facebooku. Wystąpi Krzysztof Zalewski prosto ze swojej kanapy.

Zobacz także: 5 metalowych koncertów, które możecie obejrzeć nie wychodząc z domu

Na środę zaplanowano natomiast występ Mery Spolsky, a piątek będzie należał do duetu KARAŚ/ROGUCKI. W trakcie występów i po ich zakończeniu będzie możliwość przekazania datku na działania podejmowane przez Szlachetną Paczkę podczas epidemii koronawirusa.

foto: materiały prasowe, Kwarantanna na na Fot. foto: materiały prasowe, Kwarantanna na na

Kwarantanna na na pozwoli uprzyjemnić domową izolację domowymi koncertami na żywo i przyczyni się do wsparcia osób starszych i samotnych. Wolontariusze Szlachetnej Paczki codziennie pomagają potrzebującym w zakupach, w realizacji recept i w sprawach urzędowych. Wszystkie datki zebrane za pośrednictwem przycisku “Przekaż datek” podczas występów będą przekazane na wsparcie tych działań.

Zobacz także: Okładki kultowych albumów w dobie koronawirusa - zobaczcie świetne przeróbki [FOTO]

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.