22.02.2019 14:22

Labonte z All That Remains twierdzi, że wdowa po ich zmarłym gitarzyście jest "śmieciem" i nie miała wstępu na ich trasę

Frontman All That Remains, Phil Labonte nie szczędził gorzkich słów na temat Elizabeth, żony zmarłego gitarzysty Olivera Herberta.

Oli Herbert
foto: Wikipedia/Henry Laurisch

17 października 2018 roku w wieku 49 lat zmarł gitarzysta Oli Herbert. Chociaż nie podano od razu przyczyny śmierci, szybko pojawiły się plotki, że doszło do wypadku na terenie jego domu. Wdowa po muzyku miesiąc po tragedii umieściła wpis, w którym poinformowała, że jej mąż utonął oraz że próbował sam leczyć się z depresji maniakalnej. W poście można było przeczytać również, że w jego krwi znaleziono antydepresanty i leki nasenne, które mogły być przyczyną wypadku. Kobieta z niewyjaśnionych przyczyn szybko usunęła wpis.

Policja bada sprawę śmierci gitarzysty All That Remains
Policja bada sprawę śmierci gitarzysty All That Remains
Przeczytaj także Policja bada sprawę śmierci gitarzysty All That Remains

All That Remains: Labonte obraża wdowę po Olim Herbercie

Stanowy zakład medycyny sądowej mimo zapewnień Elizabeth, uznał śmierć Herberta za niewyjaśnioną. Policja wszczęła dokładne śledztwo w sprawie. Zespół All That Remains starał się nie zabierać głosu na temat śmierci kolegi. Jednak w ostatnim z wywiadów lider kapeli Phil Labonte nie wytrzymał i wyraził swoją opinię na temat wdowy po koledze. Nie były to miłe słowa:

"

Ona jest absolutnym śmieciem. Nigdy nie była mile widziana na trasie. Przychodziła na lokalne koncerty, nie mogliśmy jej powstrzymać, ale to wszystko. Cała reszta zespołu zapraszała żony, dziewczyny, wszystkich. Oni mogli zostać z nami w trasie na kilka dni czy tygodni, wszyscy się lubili. Jednak podjęliśmy decyzję, że Beth nie będzie miała takiej możliwości, bo jest ludzkim śmieciem. "

Muzyk dodał również, że rozmowa, w której żona Herberta poinformowała go o śmierci męża była "bardzo krótka". Tajemniczo stwierdził też, że ma swoje zdanie na temat tej tragedii, jednak zachowa je dla siebie, dopóki nie zakończy się śledztwo. 

Zobacz też: >>Muzycy reagują na śmierć gitarzysty All That Remains<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Duperele All That Remains