Lady Pank powraca z singlem "Ameryka". To zapowiedź nowej płyty z okazji 40-lecia grupy
30.10.2020 13:17
Lady Pank powraca z singlem "Ameryka". To zapowiedź nowej płyty z okazji 40-lecia grupy Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Posłuchaj nowego singla od Lady Pank. Czy to będzie kolejny, radiowy przebój grupy?

Lady Pank postanowił hucznie obchodzić swoje 40-lecie. Z okazji okrągłych urodzin kapela zapowiedziała nowy album, który ukaże się wiosną 2021. Czego możemy się spodziewać po tej płycie? Jak na razie nie znamy wiele szczegółów, ale zespół Lady Pank postanowił podzielić się nowym singlem zapowiadającym krążek.

Lady Pank powraca z singlem "Ameryka". To zapowiedź nowej płyty z okazji 40-lecia grupy

Piosenka Lady Pank opowiada o wielkim "amerykańskim śnie" sprzed lat. Utwór skomponowali Jan Borysewicz oraz Wojciech Byrski, który również udzielał się przy tworzeniu materiału na płytę "Miłość i władza" w 2016 roku. Posłuchajcie nowego singla "Ameryka", w którym na wokalu wyjątkowo usłyszymy Jana Borysewicza.

Przeczytaj także

Mimo pandemii koronawirusa, Lady Pank nie zwalnia tempa. 1 sierpnia 2020 grupa ruszyła w letnią trasę koncertową pod hasłem "Strach się bać 2020" i zagrała m.in. w Krakowie. Miejmy nadzieję, że w 2021 roku zespoły będą mogły wrócić do normalnego grania, bo wielu fanów mocno tęskni za koncertami.

Przeczytaj także
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.