Lady Pank śpiewa o depresji Polaków w singlu "Drzewa". Zobacz nowy klip kapeli [WIDEO]

19.02.2021 13:43
Lady Pank Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Lady Pank z nowym singlem "Drzewa". Zobacz klip do utworu promującego płytę "LP40".

Lady Pank podzielił się kolejnym utworem z nadchodzącego jubileuszowego albumu "LP40". Do utworu "Drzewa" powstał teledysk w reżyserii Pascala Pawliszewskiego. W teledysku zespół zwraca uwagę na bardzo ważny, społeczny problem związany z rozprzestrzeniającą się wśród Polaków depresją. Coraz bardziej odczuwalny w ciągu ostatniego roku, kiedy świat ogarnęła pandemia Covid-19.

Polecamy

Lady Pank śpiewa o depresji Polaków w singlu "Drzewa". Zobacz nowy klip kapeli [WIDEO]

Zespół na pierwszy singiel wybrał kawałek "Ameryka", następnie poznaliśmy utwór "Pokolenia". Posłuchajcie teraz, jak brzmi najnowszy kawałek Lady Pank zatytułowany "Drzewa":

Już 12 marca 2021 światło dzienne ujrzy najnowszy album zespołu. Co ważne, ukaże się on w jubileuszowym, 40. roku istnienia grupy. W tym czasie panowie pokonali już niejedną falę, przetrwali niejedną burzę. Album można zamawiać w przedsprzedaży na Kulturalnysklep.pl oraz na empik.com.

Tymczasem muzycy zapowiedzieli również wyjątkowy koncert z okazji tegorocznego jubileuszu. Dzień po premierze płyty, czyli 13 marca 2021 roku Lady Pank wystąpi w warszawskim klubie Stodoła. Muzycy po raz pierwszy i ostatni wykonają materiał z nowej płyty w całości na żywo.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.