Łąki Łan stworzył dwie wersje „I Love You” T.Love

Aleksandra Degórska
02.10.2017 10:57
Łąki Łan stworzył dwie wersje „I Love You” T.Love Fot. kadr z wideo

Zespół stworzył covery w stylu country i rave. Sprawdźcie, jak brzmią te wersje znanego przeboju T.Love.

T.Love odchodzi swoje 35. urodziny w nietypowy sposób. Otóż w ramach cyklu T.Cover polscy wykonawcy nagrywają covery słynnych utworów kapeli. Muzyczny prezent urodzinowy wręczyli już m.in. Dawid Podsiadło, który nagrał cover numeru „Bóg”, Katarzyna Nosowska z przeróbką utworu „King”, natomiast Kamil Bednarek stworzył cover „Stokrotki”.

Interpretacje hitów T.Love cieszą się dużym zainteresowaniem słuchaczy. Teraz do wcześniej wspomnianego grona dołączył Łąki Łan, który stworzył nie jeden, a dwa covery. Chodzi o kawałek „I Love You”, który pochodzi z płyty o tym samym tytule z 1993. Numer doczekał się dwóch wersji - country i rave. Łąki Łan wie, co to rozmach.

Posłuchajcie, jak prezentują się covery „I Lovu Country” i „I Lovu Rave”:

Łąki Łan będziecie mogli zobaczyć w Krakowie w Teatrze Łaźnia Nowa 25 listopada 2017 o godzinie 19.00. Bilety w przedsprzedaży kosztują 45 złotych, zaś w dniu koncertu 55 złotych. Miejsca siedzące VIP to koszt 80 złotych.

Dyskografię T.Love zamyka jak na razie „T.Love”, który pojawił się 4 listopada 2016. Na single wybrano takie kawałki, jak „Pielgrzym”, „Marsz” czy „Warszawa Gdańska”. Natomiast w maju 2017 Muniek Staszczyk zasugerował, że niebawem zespół zawiesi swoją działalność. Jak na razie nie znamy szczegóły tej sprawy.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.