02.10.2017 10:57

Łąki Łan stworzył dwie wersje „I Love You” T.Love

Zespół stworzył covery w stylu country i rave. Sprawdźcie, jak brzmią te wersje znanego przeboju T.Love.

Łąki Łan stworzył dwie wersje „I Love You” T.Love
foto: kadr z wideo

T.Love odchodzi swoje 35. urodziny w nietypowy sposób. Otóż w ramach cyklu T.Cover polscy wykonawcy nagrywają covery słynnych utworów kapeli. Muzyczny prezent urodzinowy wręczyli już m.in. Dawid Podsiadło, który nagrał cover numeru „Bóg”, Katarzyna Nosowska z przeróbką utworu „King”, natomiast Kamil Bednarek stworzył cover „Stokrotki”.

Interpretacje hitów T.Love cieszą się dużym zainteresowaniem słuchaczy. Teraz do wcześniej wspomnianego grona dołączył Łąki Łan, który stworzył nie jeden, a dwa covery. Chodzi o kawałek „I Love You”, który pochodzi z płyty o tym samym tytule z 1993. Numer doczekał się dwóch wersji - country i rave. Łąki Łan wie, co to rozmach.

Posłuchajcie, jak prezentują się covery „I Lovu Country” i „I Lovu Rave”:

Łąki Łan będziecie mogli zobaczyć w Krakowie w Teatrze Łaźnia Nowa 25 listopada 2017 o godzinie 19.00. Bilety w przedsprzedaży kosztują 45 złotych, zaś w dniu koncertu 55 złotych. Miejsca siedzące VIP to koszt 80 złotych.

Dyskografię T.Love zamyka jak na razie „T.Love”, który pojawił się 4 listopada 2016. Na single wybrano takie kawałki, jak „Pielgrzym”, „Marsz” czy „Warszawa Gdańska”. Natomiast w maju 2017 Muniek Staszczyk zasugerował, że niebawem zespół zawiesi swoją działalność. Jak na razie nie znamy szczegóły tej sprawy.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News TLove Łąki Łan