Lana Del Rey wystąpiła z synem Leonarda Cohena. Na koncercie pojawił się też syn Johna Lennona [WIDEO]

23.09.2019 14:26
Lana Del Rey wystąpiła z synem Leonarda Cohena. Na koncercie pojawił się też syn Johna Lennona [WIDEO] Fot. kadr z wideo

Wokalistka wykonała cover "Chelsea Hotel No.2" w urodziny Leonarda Cohena.

Lana Del Rey postanowiła zaprosić wyjątkowych gości na swój koncert w Jones Beach Theater w Nowym Jorku 21 września 2019. Wokalistka w duecie z synem Leonarda Cohena, Adamem, wykonała utwór "Chelsea Hotel No.2.". Na koncercie nie zabrakło również syna Johna Lennona i Yoko Ono.

Lana Del Rey wykonała "Chelsea Hotel No.2" z synem Leonarda Cohena [WIDEO]

Koncert Lany Del Rey wypadł w 85. urodziny Leonarda Cohena i wokalistka postanowiła uczcić to wydarzenie coverem. "Chelsea Hotel No. 2" pierwszy raz wykonała w 2013 roku, zaś w 1. rocznicę śmierci Cohena postanowiła zaśpiewać utwór razem z Adamem Cohenem. Posłuchajcie, jak duet wypadł drugi raz razem:

Przeczytaj także

Podczas koncertu na scenie pojawił się również Sean Lennon. Duet wykonał wspólny utwór "Tommorrow Never Comes", który pojawił się na płycie Lany z 2017 roku "Lust for Life".

Landa Del Rey promuje swój 6. album "Norman Fucking Rockwell". Głównymi producentami krążka są Lana Del Rey oraz Jack Antonoff, którzy mogli liczyć na wsparcie Zacha Dawesa, Andrew Wyatta oraz Ricka Nowelsa. Na okładce albumu Lana Del Rey pozuje z wnukiem Jacka Nicholsona, Duke’em. Autorem fotografii jest Chuck Grant, brat piosenkarki.

Zobacz także: Radiohead pozwał Lanę Del Rey. Czy piosenkarka dopuściła się plagiatu?

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.