17.04.2015 13:34

Lars Ulrich i Royal Blood na jednej scenie

Perkusista Metalliki dołączył do młodego brytyjskiego zespołu podczas koncertu w San Francisco. Posłuchajcie wyjątkowej wersji kawałka „Out Of The Black”!

Lars Ulrich i Royal Blood na jednej scenie
foto: royalbloodband.com, Nancy Rivera / Splash News / EAST NEWS

Fani, którzy znaleźli się na koncercie Royal Blood 15 kwietnia 2015 roku mieli okazję ujrzeć Larsa Ulricha w akcji. I to nie byle jakiej, bo dwie minuty, które prezentujemy Wam w poniższym wideo, to tak naprawdę jedna wielka perkusyjna solówka. Jak to brzmi?

Perkusista zagościł na scenie podczas występu grupy także w październiku 2014 roku. Cały epizod zakończył się zwiedzaniem miasta, a gwoździem programu była wizyta w domu, w którym w 1993 roku nakręcono film „Pani Doubtfire”...

Co wokalista i basista Royal Blood, Mike Kerr, powiedział wtedy o Larsie?

"

Lars Ulrich był prawdziwą niespodzianką. Ma dwie nogi i dwie ręce, jest zwykłym facetem. I bardzo dobrym towarzyszem. "

„Out Of The Black” to debiutancki singiel zespołu. Kawałek ujrzał światło dzienne jeszcze w 2013 roku, jednak dopiero w lutym 2015 roku doczekaliśmy się teledysku do tego utworu. Sprawdźcie, czy warto było czekać i obejrzyjcie pluszowy klip do kawałka Royal Blood!

Co u Metalliki?

Gitarzysta Kirk Hammett przy okazji rozpoczęcia drugiej edycji organizowanego przez niego Fear FestEvil, na którym wystąpił z zespołem Meshuggah, i wywiadu dla magazynu „Billboard” zdradził, jak kapeli idzie nagrywanie nowego albumu...

"

Mamy ponad tuzin utworów i mamy też ponad 200 czy 300 riffów, więc ciężko jest powiedzieć, na jakim etapie jesteśmy. Nie sądzę, byśmy byli w połowie. Powiedziałbym raczej, że w 25%, może w 30% drogi. Ciężko powiedzieć, ale pracujemy nad tym. Są jakieś utwory, planujemy napisać ich więcej i nagrać je. "

Magda Słomka
Tagi: Rock News Lars Ulrich Metallica Royal Blood