14.10.2019 13:03

Lars Ulrich o odwyku Hetfielda. Kiedy znowu zobaczymy Jamesa na scenie?

W jednym z ostatnich wywiadów Lars Ulrich opowiedział o powrocie Jamesa Hetfielda na odwyk. Muzyk wyznał, co najbardziej go zaskoczyło.

Lars Ulrich
foto: AUG/face to face/FaceToFace/REPORTER

Pod koniec września 2019 roku Metallica opublikowała smutne oświadczenie. Muzycy poinformowali fanów, że nie wystąpią na zaplanowanych koncertach w Australii i Nowej Zelandii. Okazało się, że po niemal 20 latach, James Hetfield musiał wrócić na odwyk i po raz kolejny zmierzyć się z uzależnieniem od alkoholu.

Metallica: Lars Ulrich o odwyku Jamesa Hetfielda

Chociaż muzycy wydali oświadczenie, dziennikarze i fani nadal zasypują zespół pytaniami o jego lidera. Jednego z ostatnich wywiadów udzielił perkusista Lars Urlich. Muzyk pojawił się w programie "USA Today", gdzie został zapytany między innymi o odwyk kolegi, którego całkiem niedawno wspierał na swoim Instagramie

"

James postąpił słusznie. Teraz wraca do zdrowia. Współczuję fanom z Australii i Nowej Zelandii, ale na pewno wrócimy tam silniejsi niż kiedykolwiek.

Przydarzył nam się mały wypadek, ale trasa do tej pory przebiegała znakomicie i mamy nadzieję, że powrócimy na nią w przyszłym roku.

Nie mam więcej do dodania, wydaliśmy na ten temat oświadczenie. Największą niespodzianką było wsparcie, jakie udzielają nam fani, przyjaciele i koledzy z branży. Nie możemy uwierzyć, ile miłości i wsparcia otrzymaliśmy od nich w ostatnim czasie. To niesamowite. "

Metallica
Metallica
Przeczytaj także Metallica udostępniła oficjalne nagranie z Amsterdamu. Grupa wykonała na nim jeden z największych hitów

Perkusista Metalliki nie wspomniał nic o tym, kiedy James Hetfield wróci z odwyku. Jednak 10 października muzycy ogłosili na swojej oficjalnej stronie udział w pięciu dużych festiwalach w Ameryce organizowanych przez Danny'ego Wimmera. Deklaracja wzięcia udziału w tak znaczących imprezach oznacza, że James Hetfield będzie gotowy do ponownego pojawienia się na scenie najpóźniej w maju 2020 roku. Trzymamy kciuki!

Zobacz też: Kirk Hammet dołączył na scenie do UFO [WIDEO] 

Tagi: Rock News Metallica James Hetfield