Lars Ulrich o odwyku Hetfielda. Kiedy znowu zobaczymy Jamesa na scenie?

14.10.2019 13:03
Lars Ulrich o odwyku Hetfielda. Kiedy znowu zobaczymy Jamesa na scenie? Fot. AUG/face to face/FaceToFace/REPORTER

W jednym z ostatnich wywiadów Lars Ulrich opowiedział o powrocie Jamesa Hetfielda na odwyk. Muzyk wyznał, co najbardziej go zaskoczyło.

Pod koniec września 2019 roku Metallica opublikowała smutne oświadczenie. Muzycy poinformowali fanów, że nie wystąpią na zaplanowanych koncertach w Australii i Nowej Zelandii. Okazało się, że po niemal 20 latach, James Hetfield musiał wrócić na odwyk i po raz kolejny zmierzyć się z uzależnieniem od alkoholu.

Metallica: Lars Ulrich o odwyku Jamesa Hetfielda

Chociaż muzycy wydali oświadczenie, dziennikarze i fani nadal zasypują zespół pytaniami o jego lidera. Jednego z ostatnich wywiadów udzielił perkusista Lars Urlich. Muzyk pojawił się w programie "USA Today", gdzie został zapytany między innymi o odwyk kolegi, którego całkiem niedawno wspierał na swoim Instagramie

James postąpił słusznie. Teraz wraca do zdrowia. Współczuję fanom z Australii i Nowej Zelandii, ale na pewno wrócimy tam silniejsi niż kiedykolwiek.

Przydarzył nam się mały wypadek, ale trasa do tej pory przebiegała znakomicie i mamy nadzieję, że powrócimy na nią w przyszłym roku.

Nie mam więcej do dodania, wydaliśmy na ten temat oświadczenie. Największą niespodzianką było wsparcie, jakie udzielają nam fani, przyjaciele i koledzy z branży. Nie możemy uwierzyć, ile miłości i wsparcia otrzymaliśmy od nich w ostatnim czasie. To niesamowite.

Przeczytaj także

Perkusista Metalliki nie wspomniał nic o tym, kiedy James Hetfield wróci z odwyku. Jednak 10 października muzycy ogłosili na swojej oficjalnej stronie udział w pięciu dużych festiwalach w Ameryce organizowanych przez Danny'ego Wimmera. Deklaracja wzięcia udziału w tak znaczących imprezach oznacza, że James Hetfield będzie gotowy do ponownego pojawienia się na scenie najpóźniej w maju 2020 roku. Trzymamy kciuki!

Zobacz też: Kirk Hammet dołączył na scenie do UFO [WIDEO] 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.