28.12.2018 13:41

Lars Ulrich podsumował 2018 rok. Którego zespołu słuchał najczęściej?

Sprawdźcie, jaka kapela wywarła największe wrażenie na Larsie Ulrichu w 2018 roku.

Lars Ulrich z Metalliki
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Wraz z kończącym się 2018 wiele osób stara się podsumować wszystko to, co działo się w tym roku. Brian "Head" Welch zerknął na scenę rockową i nie rozumie, dlaczego tak wiele osób narzeka na rocka. Również Lars Ulrich skusił się na podsumowanie 2018 roku i wytypował zespół, który zdobył jego serce za sprawą nowego albumu, który bardzo docenił perkusista.

Lars Ulrich podsumował 2018 rok

W wywiadzie z serwisem Maxim Lars Ulrich zdradził, że to właśnie Arctic Monkeys ukradł mu serce. Zespół wydał 11 maja 2018 roku krążek „Tranquility Base Hotel & Casino”, który był zaskoczeniem dla fanów, bo Arctic Monkeys odszedł od garażowego indie rocka na rzecz piosenek w stylu Davida Bowiego.

Najnowszy materiał od Arctic Monkeys mocno przypadł do gustu perkusiście Metalliki:

"

Gdy ćwiczę, czy jadę z punktu A do B, słucham najwięcej Arctic Monkeys. Nowy album kapeli z maja 2018 jest niesamowity, sprawia, że chcesz przesłuchać całą dyskografię, bo każdy album jest inny. Wracasz do tych płyt i zaczynasz je uwielbiać z zupełnie innych powodów, niż 5 czy 8 lat temu. Gdy myślę o 2018 to najważniejszym dla mnie zespołem jest definitywnie Arctic Monkeys. "

Muzyk wyznał również, że ostatnio spędził sporo czasu na oglądaniu filmów. Lars Ulrich jest na bieżąco z kinematografią i zachwycił się filmem "Zimna Wojna".

Metallica zagra koncert w Polsce w 2019

Zespół zapowiedział kolejny występ w naszym kraju. Metallica wystąpi 21 sierpnia 2019 w Warszawie na PGE Narodowym. Gośćmi specjalnymi na całej trasie będą zespoły Ghost i Bokassa. Bilety na wydarzenie trafiły do ogólnej sprzedaży 28 września 2018 roku.  

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Metallica Lars Ulrich