20.10.2016 11:48

Lars Ulrich stworzył muzyczną drużynę piłkarską

A gdyby tak wypuścić muzyków na boisko? Taki skład drużyny wyglądałby imponująco, choć już byłoby gorzej jeśli chodzi o umiejętności gry.

Lars Ulrich stworzył muzyczną drużynę piłkarską
foto: AP / Fotolink / East News; kadr z wideo; Caryca Pejnta

Lars Ulrich został poproszony o stworzenie drużyny piłkarskiej składającej się z samych muzyków. W zasadzie zadanie okazało się dosyć wymagające, bo nie wiadomo czym się sugerować przy takim zadaniu - poziomem granej przez artystę muzyki, ciekawą osobowością, zwinnością na scenie?

Oczywiście w pierwszej kolejności muzyk Metalliki wytypował swojego idola z ulubionej kapeli Deep Purple. Lars Ulrich dostąpił zaszczytu wprowadzenia brytyjskiej legendy do Rock and Roll Hall of Fame i było to dla niego wielkie wyróżnienie, bo jest fanem tej kapeli. Dlatego też nic dziwnego, że do swojej drużyny piłkarskiej wybrałby Ritchiego Blackmore'a na środkowego napastnika i tak wyjaśnił swoją decyzję:

"

Jest on zbyt dobry, żeby grać gdzie indziej. "

Jako prawy skrzydłowy miałby zaprezentować się Steve Harris. W reprezentacji nie zabrakłoby również Damona Albarna:

"

  On jest mądrym facetem, powinien być odpowiedzialny za obronę. "

Kto miałby pomagać frontmanowi Blur w obronie? Jedno z najsłynniejszych rodzeństw w historii rocka - Noel i Liam Gallagherowie:

"

Obecnie możesz mieć Noela i Damona razem, bo stali się najlepszymi przyjaciółmi, ale nie możesz postawić obok siebie Noela i Liama. "

Meat Loaf natomiast zmierzyłby się z trudnym zadaniem bronienia bramki. Podsumowując reprezentacja Ulricha wyglądałaby następująco:

foto: kadr z wideo

Posłuchajcie, co jeszcze w tej kwestii powiedział muzyk Metalliki:

Gdyby tę drużynę współtworzył również Kirk Hammett to zapewne dorzuciłby do składu Grega Puciato z The Dillinger Escape Plan, bo ostatni album tej kapeli „Dissociation” przypadł mu bardzo do gustu:

Jak oceniacie taką drużynę?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Lars Ulrich