Lars Ulrich twierdzi, że The Rolling Stones uratował Metallicę

21.06.2019 13:16
Lars Ulrich twierdzi, że The Rolling Stones uratował Metallicę Fot. EDMOND SADAKA EDMOND/SIPA/EAST NEWS

Perkusista Metalliki wyznał, że gdyby nie jeden telefon od The Rolling Stones, grupa najprawdopodobniej by się rozpadła. 

Lars Ulrich, perkusista Metalliki, wyznał, że w 2004 roku grupa była na skraju rozpadu. Sytuację uratował jeden telefon od The Rolling Stones. Spędziwszy razem już 23 lata, Metallica zniknęła z przemysłu muzycznego 15 lat temu, w wyniku konfliktów wewnętrznych, związanych z ósmym albumem. Teraz perkusista zespołu wyjawił, że to własnie oferta współpracy od The Rolling Stones dała im motywację do dalszej współpracy. 

The Rolling Stones uratował Metallikę

W rozmowie z portalem The Sun, Lars Ulrich wyznał:

Otrzymaliśmy telefon od The Rolling Stones, o treści: "Zagrajcie z nami w Kalifornii". Wspólnie doszliśmy wówczas do wniosku, że The Rolling Stones się nie odmawia. I decyzja zapadła. To sprawiło, że znów stanęliśmy na nogi. Niezależnie od tego, czy tworzycie wspólny zespół w biurze, czy jesteście grupą kolesi z zespołu rockowego, przychodzi moment, w którym musicie się jakoś dogadać, by działać jako jedna drużyna.

Metallica zagra w Polsce w 2019

W maju 2019 wystartowała kolejna odsłona trasy WorldWired Tour, która obejmuje również Europę. Metallica zagra w naszym kraju 21 sierpnia 2019 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Obok Metalliki na scenie pojawią się oczywiście grupy Bokassa i Ghost.    

Zobacz też: Jak dobrze znasz Metallicę? [QUIZ]

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.