"Last Christmas" w Google. Co się stanie po wpisaniu świątecznego hitu do wyszukiwarki?
Aleksandra Degórska
18.12.2018 12:17
"Last Christmas" w Google. Co się stanie po wpisaniu świątecznego hitu do wyszukiwarki? Fot. kadr z wideo

Google ma dla nas prezent! Sprawdźcie, co się stanie, gdy wpiszecie "Last Christmas" w Google.

Gdy tylko raz usłyszysz "Last Christmas" od razu zaczynasz nucić hit Wham! i nie jesteś w stanie pozbyć się tej piosenki z głowy. Numer z 1984 co roku pojawia się w radiu, gdy tylko zbliża się Boże Narodzenie. Nie sposób jest nie usłyszeć tej piosenki chociaż raz w sezonie, słychać ją dosłownie wszędzie -  w sklepach, na stacjach paliwowych, spotkaniach wigilijnych i na świątecznych składankach. Chociaż piosenka ma mało wspólnego ze Świętami, to jednak żadna Gwiazdka nie może obyć się bez tego hitu.

"Last Christmas" w Google

Szukaliście już w Google "Last Christmas"? Jeśli nie, to szybko to musicie nadrobić. Gdy wpiszecie po prostu Last Christmas od razu poczujecie klimat Świąt za sprawą Mikołaja oraz padającego śniegu. Tak samo stanie się, gdy wpiszemy tytuł świątecznego hitu Mariah Carey "All I Want for Christmas is You".

last christmas

"Last Christmas" jako film

Jeszcze w 2016 roku George Michael zgodził się na stworzenie filmu na podstawie klipu "Last Christmas". Scenarzystami świątecznej historii zostali Bryony Kimmings i Emma Thompson. Szczegóły fabuły nie są na razie znane, ale prawdopodobnie produkcja będzie nawiązywać do aktywizmu na rzecz ruchów LGBT, które wspierał wokalista.

George Michael zmarł 25 grudnia 2016 roku z powodu kardiomiopatii rozstrzeniowej z zapaleniem mięśnia sercowego i stłuszczenia wątroby. Ciało zmarłego muzyka znalazł Fadi Fawaz. Ostatni partner życiowy wokalisty uważa, że George Michael mógł popełnić samobójstwo.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.