Led Zeppelin i Vans stworzyli kolekcję ubrań z okazji 50-lecia grupy

Aleksandra Degórska
14.02.2019 14:14
Led Zeppelin i Vans stworzyli kolekcję ubrań z okazji 50-lecia grupy Fot. PF1/Cover Images/EAST NEWS

Zobaczcie, jak prezentuje się kolekcja ubrań, która celebruje okrągłe urodziny Led Zeppelin.

Pierwszy koncert Roberta Planta, Jimmy'ego Page'a, Johna Paula Jonesa oraz Johna Bonhama pod szyldem The New Yardbirds odbył się 7 września 1968 roku w Danii. Parę miesięcy później muzycy weszli do studia już jako Led Zeppelin, aby nagrać debiutancki krążek. Tak rozpoczęła się historie jednego z najważniejszych zespołów w historii rocka.

Led Zeppelin połączył siły z Vans

Z okazji 50-lecia Led Zeppelin przygotował wiele rarytasów w 2018, m.in. pojawiły się reedycja albumu „The Song Remains The Same” oraz specjalne 3 nowe wydawnictwa cyfrowe. Kapela postanowiła świętować również w 2019 swoje urodziny.

Przeczytaj także

Tym razem Led Zeppelin pochwalił się współpracą z Vans - do dyspozycji mamy dwa modele czarnych butów, na których znajdziemy m.in. symbole muzyków. Nie zabrakło również czapki z daszkiem oraz koszulki z Led Zeppelin. Jak na razie nie podano szczegółów odnośnie tych produktów:

Na tym jednak nie koniec, bowiem Led Zeppelin pochwalił się również specjalną deską snowboardową firmy Burton z grafiką celebrującą 50-lecie. Koszt takiego cuda to 749,95 dolarów.

Moda i muzyka

Basista Duran Duran powiedział kiedyś, że moda i muzyka są jak małżeństwo. Coś w tym rzeczywiście jest, bowiem wielu artystów dba o swój wizerunek, jak również współpracuje ze znanymi markami. Wystarczy wspomnieć, że Sex Pistols połączył siły z Dr. Martens, natomiast Vans ma za sobą kolaborację z Metallicą.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.