15.02.2020 10:59

Legenda norweskiego black metalu w nowym utworze Nergala. Posłuchaj "By The River"

W sieci pojawił się kolejny singiel grupy Me And That Man z nadchodzącej płyty "New Man, New Songs, Same Shit, Vol. 1”. W utworze wystąpił Ihsahn - wokalista norweskiej grupy Emperor.

 Me And That Man
foto: Me And That Man/YouTube

14 lutego 2020 roku w sieci zadebiutował nowy kawałek z płyty Me And That Man zatytułowanej "New Man, New Songs, Same Shit, Vol. 1”. W piosence będącej piątym singlem z nadchodzącego wydawnictwa gościnnie zaśpiewał Ihsahn z norweskiej blackmetalowej grupy Emperor. Jak brzmi utwór "By The River"?

Me And That Man - Ihsahn z Emperora w utworze "By The River"

Nergal nie zwalnia tempa. Nie tylko wciąż aktywnie uczestniczy w życiu zespołu Behemoth, ale również tworzy własne przedsięwzięcie muzyczne o nazwie Me And That Man, w którym odchodzi nieco od ciężkiego brzmienia, na rzecz bardziej melodyjnego grania. Już niedługo ukaże się druga płyta o przewrotnym tytule "New Man, New Songs, Same Shit, Vol. 1”. Do tej pory Adam Darski zaprezentował już cztery kawałki z albumu. Z okazji Walentynek w sieci pojawił się teledysk do nowego utworu pod tytułem "By the River". 

Gościnnie w piosence zaśpiewał legendarny muzyk z Norwegii - Ihsahn, który jest wokalistą blackmetalowej kapeli Emperor. To nie jedyna gwiazda, która pojawi się na nadchodzącej płycie Me And That Man. W piosenkach usłyszymy bowiem Coreya Taylora ze Slipknota, Brenta Hindsa z Mastodona, a także Matta Heafy'ego z Trivium. Na drugiej płycie solowego projektu Nergala zabraknie natomiast Johna Portera, z którym muzyk początkowo tworzył duet. Drogi artystów rozeszły się w 2017 roku. 

Me And That Man
Me And That Man
Przeczytaj także Dziewczyna plująca krzyżami w nowym klipie Me And That Man. Posłuchaj "Surrender"

Me And That Man - "New Man, New Songs, Same Shit, Vol. 1” - kiedy premiera?

Nowy singiel ukazał się trochę ponad miesiąc przed premierą krążka. Prawdopodobnie "By the River" jest otatnią piosenką promującą album. Płyta trafi do sprzedaży już 27 marca 2020 roku. 

Me And That Man klip
Me And That Man klip
Przeczytaj także Molestowanie nieletniego przez księdza w nowym klipie Nergala. Posłuchaj "Burning Churches"

Zobacz też: Me And That Man w klipie do „Nightride” 

Tagi: Rock News Adam Nergal Darski Emperor