Legendarny wrestler użył muzyki Metalliki w swoim wejściu do ringu [WIDEO]

06.04.2020 13:34
Legendarny wrestler użył muzyki Metalliki w swoim wejściu do ringu [WIDEO] Fot. Amy Harris/Invision/AP/East News

The Undertaker powrócił do ringu podczas kolejnej Wrestlemanii organizowanej przez WWE. Zapaśnik użył w swojej nowej wejściówce utworu Metalliki z najnowszego albumu zespołu.

WWE, czy też jak kto woli "amerykańskie anime", to organizacja zajmująca się profesjonalnym wrestlingiem. Wszelkie imprezy związane z federacją są wielkimi wydarzeniami. A przynajmniej tak było, dopóki USA nie zostało uderzone przez epidemię koronawirusa, która spowodowała, że wydarzenia związane z WWE odbywają się teraz bez udziału kibiców.

Legendarny zapaśnik wszedł do ringu przy muzyce Metalliki

Nie zmienia to jednak faktu, że WWE wciąż robi potężne show - podczas kolejnej Wrestlemanii w ringu pojawił się The Undertaker, jeden z największych gwiazdorów w historii profesjonalnego wrestlingu. "Nieumarły grabarz" przyjechał na miejsce ubrany w skórzane ubrania na czarnym motocyklu, a w drodze na ring towarzyszyło mu "Now That We're Dead" Metalliki. 

Przeczytaj także

Całość jest niesamowicie przerysowana i tandetna, ale całkiem przyjemnie się to ogląda. Zresztą zobaczcie sami:

Niedawno Metallica włączyła się w walkę z koronawirusem w USA. Giganci metalu postanowili bowiem przekazać 350 tysięcy dolarów czterem organizacjom charytatywnym. Pieniądze trafią nie tylko do banków żywnościowych w USA, ale także m.in. do fundacji pomagającej artystom i ekipom koncertowym poszkodowanym przez epidemię.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.