Lekarz Micka Jaggera udzielił wywiadu po operacji muzyka

Joanna Chojnacka
11.04.2019 17:27
Mick Jagger|undefined Fot. BORIS HORVAT/AFP/East News

Profesor Alain Cribier wymyślił zabieg, który przeprowadzono Mickowi Jaggerowi. Lekarz udzielił wywiadu dla AFP po operacji muzyka. 

Grupa The Rolling Stones była zmuszona odwołać koncerty w Ameryce Północnej. Ich lider, Mick Jagger trafił do szpitala. Chociaż na początku zespół nie poinformował fanów, co dolega ich wokaliście, później okazało się, że muzyk ma problemy z sercem. Jagger musiał przejść operację serca. I chociaż muzyk deklaruje, że czuje się dobrze, jego brat obawia się o zdrowie artysty i twierdzi, że powinien przystopować z koncertami

Przeczytaj także

Lekarz Micka Jaggera udzielił wywiadu po operacji muzyka 

Lekarz, który opracował zabieg, który uratował życie Mickowi, profesor Alain Cribier udzielił wywiadu dla AFP, w którym podkreślił, że niezmiernie cieszy się, że muzyk wraca do zdrowia:

Nie jestem szczególnym fanem The Rolling Stones, ale bardzo się cieszę z wyniku operacji. To daje nadzieję reszcie pacjentów, którzy korzystają z podobnej procedury.

Zobacz też: >>Cover Stonesów w wykonaniu Motörhead pojawił się w reklamie<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.