Lemmy Kilmister uczy, jak robić jajka

Magda Słomka
02.06.2015 13:22
Lemmy Kilmister uczy, jak robić jajka Fot. kadr z wideo

Lider Motorhead zmienił się w rysunkową postać, która w rytm „Ace Of Spades” śpiewa o gotowaniu. Jak najlepiej przyrządzić jajecznicę według Lemmy’ego?

Czyżby wokalista miał zamiar się przebranżowić i zostać kucharzem? Tego nie wiemy, jasne jest jednak, że nawet wtedy, gdy muzyk robi jajecznicę, dziewczyny nie mogą mu się oprzeć...

Tutaj wszystko jest możliwe: na przykład Phil Anselmo zamiast robić wrażenie na fankach, woli udawać rekina i palić papierosa pod wodą... Wszystko po to, by zdobyć pożywienie.

lemmy4

Obejrzyjcie metalowy kurs gotowania przygotowany przez twórców parodii kawałka Alice In Chains opowiadającej o zafajdanej kuwecie czy opowieści o początkach zespołu Korn zaśpiewanej przez mordercze kukurydze!

Ciekawe, czy właśnie takie rzeczy dzieją się na rockowej łajbie Motorhead... Będziecie mogli się o tym przekonać już 28 września 2015 roku w Miami, podczas kolejnego rejsu najgłośniejszą łódką na świecie!

Zrobicie sobie jajecznicę à la Motorhead?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.