Lemmy: Nic nie wiedziałem o wibratorach Motorhead

Aleksandra Degórska
14.10.2015 17:52
Lemmy: Nic nie wiedziałem o wibratorach Motorhead Fot. Rama, CC-BY-SA-2.0-FR; Lovehoney.co.uk

Speszyła Cię wiadomość o erotycznych gadżetach od Motorhead? Nie jesteś jedyny, bowiem Lemmy sam był zaskoczony pojawieniem się wibratorów sygnowanych logo zespołu.

Erotyczne zabawki od Motorhead? Jak się bawić, to na całego. Specjalna seria wibratorów nawiązujących do twórczości kapeli była na pewno zaskoczeniem dla niejednego fana kapeli.

Jak się jednak okazało, sam Lemmy nic nie wiedział o gadżetach do momentu, aż się pojawiły w sprzedaży:

Firma dogadała się z naszym menadżerem, który nam o tym powiedział, gdy już nic nie można było zmienić. Erotyczne zabawki były zaskoczeniem, ale wydaje mi się, że się sprawdziły.

Choć wokalista nie był wtajemniczony w pojawienie się wibratorów, to muzyk czynnie udzielał się przy wypuszczeniu whisky Motorhead. Trunek wszedł na rynek 1 października 2015 roku. Lemmy przyznał, że nie omieszkał uczestniczyć przy doborze tego wyjątkowego alkoholu:

Wybrałem jedną z pięciu, które nam zaproponowano. Nie piję jej regularnie, ale nadal potrzebujemy whisky dla naszej ekipy, która ją lubi i potrzebuje jej w dużych ilościach.

Takie gadżety, jak wibratory, czy whisky to gratka dla fanów kapeli, ale większość z nich najbardziej cieszą kolejne albumy zespołu. Ostatni krążek kapeli zatytułowany „Bad Magic” miał swoją premierę w sierpniu 2015 roku. Lemmy zdradza jednak, że jest możliwość pojawienia się kolejnej płyty, tym razem koncertowej:

Przestaliśmy nagrywać wszystkie nasze występy. Teraz robimy to sporadycznie, żeby zobaczyć, czy nadal dajemy radę. Możliwe, że wydamy kolejny koncertowy krążek za jakiś czas. Mamy zaplanowaną na jesień trasę po Europie, więc może coś zrobimy w Londynie na naszą 40. rocznicę.

W tym roku również sam Lemmy Kilmister ma jubileusz, bowiem kończy 70 lat. Jak muzyk zamierza uczcić swoje urodziny? Jako, że frontman urodził się w Wigilię, chyba nie wypada w ten dzień używać gadżetów sygnowanych logo kapeli:

Tak samo, jak 5 lat temu, czyli jadę do Las Vegas! To właśnie będę robić w moje urodziny. Nie przejmuję się za bardzo świętami Bożego Narodzenia.

Czy pojawienie się na rynku wibratorów od Motorhead dla Was również było zaskoczeniem?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.