Lemmy i jego brodawka w utworze „Ace of Spades”

Aleksandra Degórska
30.12.2015 12:15
Lemmy i jego brodawka w utworze „Ace of Spades” Fot. kadr z wideo

Uwielbienie fanów nie zna granic. Zobaczcie, jak jeden z wielbicieli kapeli postanowił pokazać swoją miłość do Motorhead.

W związku ze śmiercią artysty 28 grudnia 2015 roku, cały świat zaczął wspominać jego osobę, a muzycy z rockowego i metalowego świata wyrazili swój ból po stracie Kilmistera. Fani Motorhead składają hołd wokaliście i przypominają sobie wszelkie ciekawostki związane z jego barwnym życiem, a jest o czym opowiadać.

Z czego słynął muzyk? Lista jest bardzo długa, zaczynając oczywiście od znakomitej muzyki, poprzez iście rockandrollowy styl życia, a kończąc na charakterystycznym image'u. Nie można oczywiście nie wspomnieć o brodawkach.

Lemmy został kiedyś zapytany, dlaczego nie zdecydował się na operację plastyczną, ale wokalista podchodził do tego tematu zawsze z przymrużeniem oka:

Co możesz z tym zrobić? Co zamierzasz zrobić? W każdym razie sądzę, że wyglądam w porządku jak na swój wiek.

Trzeba przyznać, że Lemmy bez wielkich brodawek wyglądałby jakoś dziwnie, bo stały się one na tyle charakterystyczne w jego wizerunku, że nie sposób jest sobie wyobrazić rockandrollowej twarzy bez tej „ozdoby”. Muzyk kiedyś zażartował, że chce sprzedać swoje brodawki, co niektórzy przyjęli nawet na serio.

Można zapytać co byłoby, gdyby narośl ożyła i zaczęła karierę muzyczną na własną rękę?

Absurdalny pomysł? Nie dla fana, który poświęcił około 30 godzin, by stworzyć animację, gdzie brodawka Kilmistera jest w centrum uwagi. Jak sam twórca przyznaje, początkowo zamysł był zupełnie inny:

Chciałem stworzyć animację, która pokazałaby, jak mocno kocham Motorhead i Lemmy'ego Kilmistera. W konsekwencji skończyłem na tym!

No cóż, swoje uwielbienie można ukazywać w różny sposób i tak najbardziej liczą się dobre chęci, a też kreatywności nie można odmówić temu fanowi.

Czy Lemmy trafi do raju, czy też do piekła - tego nie wiadomo, ale na pewno rozkręca już jakąś dobrą imprezę:

Wznieśmy więc toast za Kilmistera, który już na zawsze pozostanie w naszych sercach jako jeden z najbardziej utalentowanych artystów w historii mocnego grania.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.