21.06.2018 11:43

Letnie muzyczne wspomnienia. Spotify pokaże, czego najczęściej słuchałeś latem

Spotify wprowadza letni nastrój, przypominając swoim użytkownikom ich Letnie muzyczne wspomnienia.

Spotify z letnią playlistą utworów
foto: shutterstock.com

Już po raz kolejny serwis przygotował dla każdego fana muzyki spersonalizowaną playlistę z najchętniej słuchanymi letnimi hitami, od momentu dołączenia do Spotify. Playlista jest już dostępna dla wszystkich użytkowników, w sam raz na czas przesilenia letniego. W końcu najdłuższy dzień w roku to jeszcze więcej czasu by cieszyć się ulubioną muzyką i przypomnieć sobie największe letnie przeboje.

Playlista jest dostępna dla wszystkich użytkowników – ci, którzy korzystają z platformy dłużej niż dwa lata otrzymają dostęp do playlist z utworami, których słuchali najczęściej w okresie letnim od momentu dołączenia do Spotify. Dla użytkowników, którzy dołączyli przed czerwcem 2017 Letnie muzyczne wspomnienia są dostępne na stronie głównej aplikacji w systemach iOS oraz Android, jak również na stronie Spotify.

Letnie muzyczne wspomnienia od Spotify

Zobaczcie, jak prezentuje się ta opcja:

foto: open.spotify.com

Spotify wytypował hity lata 2018

Serwis streamingowy wskazał również, które utwory będą królować na letniej scenie muzycznej. Na liście potencjalnych hitów tego lata znaleźli się między innymi metalcore’owy zespół Bad Wolves, który nagrał cover „Zombie” The Cranberries.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Spotify