Liam Gallagher: Nigdy nie przestanę trollować brata. To ku*ewsko śmieszne

Robert Skowronski
30.05.2017 12:30
Liam Gallagher: Nigdy nie przestanę trollować brata. To ku*ewsko śmieszne Fot. Photoshot/REPORTER/East News

Bracia, jak to bracia - lubią sobie z siebie żartować. W przypadku słynnych Brytyjczyków z Oasis możemy być pewni, że to się nie zmieni.

Choć to Noel jest tym starszym, to jednak Liam wiedzie prym w dokuczaniu bratu na łamach ogólnoświatowych mediów. Co prawda w 2015 roku pojawiły się doniesienia, że rodzeństwo tworzące niegdyś Oasis pogodziło się, to jednak wciąż docierają do nas wypowiedzi Liama, w których twierdzi, że jego brat to ziemniak lub, że jego współpraca z Gorillaz to niewypał.

Czy ta karuzela śmiechu kiedyś się zatrzyma? Jak wyznał Liam Gallagher nie ma co na to liczyć:

Zawsze się z niego śmieję, bo mam z tego frajdę. To ku*ewsko zabawne. Wiele osób mówi mi, żebym wydoroślał, ale nie mam zamiaru. Ludzie powtarzają: „Zachowuj się zgodnie ze swoim wiekiem”. To nonsens, to że skończyło się 40 czy 50 lat nie oznacza, że trzeba się dobrze zachowywać. Nie wydaje mi się. Po moim trupie.

Muzyk wyraźnie podkreślił, że jego charakter jest już na tyle ukształtowany, że nie ma mowy o zmianach w jego postępowaniu:

Zajmuje ci 20 albo 30 lat, żeby być największym realistą na świecie. Później po upływie dekady każdy chce, żebyś o tym zapomniał i stał się je*anym ch*jem i nosił pieprzone beżowe kurtki. Lubię to kim jestem. Uważam, że jestem zabawny. Wiem kim jestem, wiem kiedy jestem niezdyscyplinowany, a kiedy robię to wszystko dla śmiechu. Nigdy się ku*wa nie zmienię. Nigdy.

To raczej nie zwiastuje niczego dobrego w kwestii ewentualnej reaktywacji Oasis. Jak powiedział Liam:

Jeśli będzie reaktywacja, mnie tam nie będzie. Nie sądzę, by pozostało jeszcze coś do powiedzenia. To jest tak: jeśli widziałeś Oasis, świetnie. Jeśli nie, to – cholera – trudno. Ja nigdy nie widziałem Beatlesów.

Młodszy z Gallagherów dodał również, że to co powstrzymuje powrót Oasis to wyłącznie Noel. Drugi z wymienionych tymczasem szykuje solową płytę.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.