30.05.2017 12:30

Liam Gallagher: Nigdy nie przestanę trollować brata. To ku*ewsko śmieszne

Bracia, jak to bracia - lubią sobie z siebie żartować. W przypadku słynnych Brytyjczyków z Oasis możemy być pewni, że to się nie zmieni.

Liam Gallagher: Nigdy nie przestanę trollować brata. To ku*ewsko śmieszne
foto: Photoshot/REPORTER/East News

Choć to Noel jest tym starszym, to jednak Liam wiedzie prym w dokuczaniu bratu na łamach ogólnoświatowych mediów. Co prawda w 2015 roku pojawiły się doniesienia, że rodzeństwo tworzące niegdyś Oasis pogodziło się, to jednak wciąż docierają do nas wypowiedzi Liama, w których twierdzi, że jego brat to ziemniak lub, że jego współpraca z Gorillaz to niewypał.

Czy ta karuzela śmiechu kiedyś się zatrzyma? Jak wyznał Liam Gallagher nie ma co na to liczyć:

"

Zawsze się z niego śmieję, bo mam z tego frajdę. To ku*ewsko zabawne. Wiele osób mówi mi, żebym wydoroślał, ale nie mam zamiaru. Ludzie powtarzają: „Zachowuj się zgodnie ze swoim wiekiem”. To nonsens, to że skończyło się 40 czy 50 lat nie oznacza, że trzeba się dobrze zachowywać. Nie wydaje mi się. Po moim trupie. "

Muzyk wyraźnie podkreślił, że jego charakter jest już na tyle ukształtowany, że nie ma mowy o zmianach w jego postępowaniu:

"

Zajmuje ci 20 albo 30 lat, żeby być największym realistą na świecie. Później po upływie dekady każdy chce, żebyś o tym zapomniał i stał się je*anym ch*jem i nosił pieprzone beżowe kurtki. Lubię to kim jestem. Uważam, że jestem zabawny. Wiem kim jestem, wiem kiedy jestem niezdyscyplinowany, a kiedy robię to wszystko dla śmiechu. Nigdy się ku*wa nie zmienię. Nigdy. "

To raczej nie zwiastuje niczego dobrego w kwestii ewentualnej reaktywacji Oasis. Jak powiedział Liam:

"

Jeśli będzie reaktywacja, mnie tam nie będzie. Nie sądzę, by pozostało jeszcze coś do powiedzenia. To jest tak: jeśli widziałeś Oasis, świetnie. Jeśli nie, to – cholera – trudno. Ja nigdy nie widziałem Beatlesów. "

Młodszy z Gallagherów dodał również, że to co powstrzymuje powrót Oasis to wyłącznie Noel. Drugi z wymienionych tymczasem szykuje solową płytę.

Bawią Cię żarty z Noela?

Robert Skowronski
Tagi: Duperele Oasis Noel Gallagher Liam Gallagher