Liam Gallagher: Noel to ziemniak

Aleksandra Degórska
25.05.2016 11:26
Liam Gallagher: Noel to ziemniak Fot. Retna / Photoshot / Reporter / East News; Caryca Pejnta

To jak niekończąca się opowieść. Choć fani bardzo tego by chcieli, to raczej nie zobaczą słynnych braci razem na scenie.

Odkąd drogi Gallagherów się rozeszły co rusz powraca pytanie, czy jest cień szansy na reaktywację Oasis. Jeszcze na początku 2015 roku Noel stwierdził, że prawdopodobieństwo powrotu zespołu jest bardzo znikome. Choć muzyk żałuje, że Oasis się rozpadł, to raczej nie ma co liczyć na to, że bracia zagrają znowu razem.

Chyba, że Noel Gallagher zauważy pustki na swoim koncie bankowym. Wtedy reaktywuje Oasis, ale zrobi to tylko dla pieniędzy. Jaka kwota będzie dla niego satysfakcjonująca? Muzyk chciałby 20 milionów funtów za jeden koncert.

Nigdy nie można być pewnym, bo czy fani Guns N' Roses spodziewali się, że jeszcze zobaczą Axla i Slasha na jednej scenie? Może i wielbiciele Oasis dożyją tej chwili, gdy panowie wspólnie zagrają swoje stare hity?

Fani na moment w to uwierzyli, gdy przeczytali wpis na Twitterze Liama Gallaghera, który stwierdził, że obecnie dzieje się wiele ekscytujących rzeczy i najwyższy czas wrócić do gry:

W dodatku pojawiły się plotki o tym, że latem 2017 roku w Manchesterze odbędzie się 5 koncertów Oasis. Niestety entuzjazm melomanów został ostudzony błyskawicznie.

Liam napisał kilka wpisów na Twitterze świadczących o tym, że jego stosunek do brata się nie zmienił. Według niego Noel Gallagher wygląda jak... ziemniak:

Muzyk skomentował również słowa producenta Davida Holmesa, który pozytywnie ocenił nadchodzące solowe nagranie Noela. Liam sceptycznie podchodzi do tej sprawy twierdząc, że jest on tylko potakiwaczem:

Trochę to przypomina słowne przepychanki w przedszkolu, ale jeśli chodzi o tych braci to już chyba nic nas nie jest w stanie zaskoczyć. W końcu Liam stwierdził, że pieprzy Oasis, więc chyba rzeczywiście nici z reaktywacji:

Zapewne to jeszcze nie koniec tej historii, bo jak wiadomo Gallagherowie mówią co im ślina na język przyniesie i jeszcze nie raz dowiemy się od nich ciekawych rzeczy. Jedyne czego możemy być pewni to tego, że w październiku 2016 roku pojawi się dokument dotyczący kapeli zatytułowany „Supersonic”. Nazwa nawiązuje do singla Oasis z 1994 roku.

Będzie reaktywacja czy jej nie będzie - oto jest pytanie!

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.