Liam Gallagher: Oasis nie może się reaktywować przez kobietę

Maciej Koprowicz
12.01.2018 14:09
Liam Gallagher: Oasis nie może się reaktywować przez kobietę Fot. LO SAI HUNG/ASSOCIATED PRESS/FOTOLINK/EAST NEWS

Były wokalista Oasis twierdzi, że jego brat chciałby reaktywować grupę, ale… mu nie wolno. Wszystko przez pewną „femme fatale”.

Relacja między Liamem i Noelem Gallagherami od zawsze balansowała między miłością a nienawiścią. W 2009 roku szala przeważyła się jednak na stronę otwartego konfliktu. Wtedy to ich zespół Oasis się rozpadł, a każdy z braci poszedł w swoją stronę. I od tej pory prawie w ogóle się do siebie nie odzywają, za to dużo o sobie mówią.

Właściwie nie ma tygodnia, by któryś z Gallagherów nie powiedział czegoś wrednego na temat tego drugiego. Noel wydaje się być bardziej wyważony w opiniach, za to Liam trolluje go ile wlezie, szczególnie od momentu, kiedy odkrył dla siebie media społecznościowe.

Miłe słowa Liama wobec brata na Twitterze przed świętami Bożego Narodzenia mogły sugerować, że liderzy Oasis mogą się pojednać, ale okazało się, że to tylko chwilowe zawieszenie broni. O reaktywacji ich wspólnego zespołu nie ma co marzyć – w jednym z wywiadów Noel stwierdził, że to „zabiłoby go jako osobę”.

Młodszy brat skomentował tę wypowiedź w „Q Magazine”. Uważa, że w rzeczywistości sam Noel marzy o reaktywacji Oasis, ale nie pozwala mu na to jego żona, Sara MacDonald.

Desperacko chciałby powrotu Oasis, ale wie, że spalił już za sobą mosty. I nie wolno mu tego zrobić, jego baba mu na to nie pozwala.

Zdaniem Liama, jego brat nie jest w stanie osiągnąć wielkiego sukcesu bez niego.

Wiem, że tak naprawdę, w głębi serca, on chce grac na stadionach. Ale może grać na stadionach tylko ze mną.

Nie sądzę, że jest w nim jeszcze nasz szczeniacki duch. Wydaje mi się, że teraz gra dla snobów i bogaczy.

Obecnie obaj bracia prowadzą karierę solową i obaj wydali albumy w 2017 roku. „As You Were” Liama Gallaghera ukazał się 6 października 2017, a „Who Built The Moon?” zespołu Noel Gallagher’s High Flying Birds trafił do sklepów 24 listopada 2017.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.