Liam Gallagher: Piepr*yć Oasis

Aleksandra Degórska
08.06.2017 15:52
Liam Gallagher: Piepr*yć Oasis Fot. Retna / Avalon.red / Reporter / East News

Ten wokalista zawsze wie co powiedzieć. Kolejny raz zapytano go o reaktywację Oasis i muzyk wyznał, że bardzo by tego chciał, choć jest to na chwilę obecną niemożliwe.

W październiku 2017 Liam Gallagher wyda solowy album zatytułowany „As You Were”. Na singiel promujący to wydawnictwo wybrano kawałek „Wall Of Glass”. Krążek ukaże się tuż przed nowym krążkiem jego brata nagranym z The High Flying Birds. Oczywiście, gdy ktoś widzi nazwisko Gallagher od razu zastanawia się, czy będzie reaktywacja Oasis czy też nie - już sami muzycy mają dosyć takich pytań.

W jednym z wywiadów niepokorny Liam odpowiedział na pytanie dotyczące tego jak jego solowy album wpłynie na możliwą reaktywację Oasis:

Nie ma żadnej dynamiki, bo ze sobą nie rozmawiamy. Ja to widzę w ten sposób... Nie miałem nic wspólnego przez 5 czy ileś tam lat z Beady Eye. „Nas” no wiesz po prostu nie było. Jeżeli miałbym kiedykolwiek grać Oasis, to [udając głos Noela]: „Je*ał swoje własne warunki i to tyle”. Mam nagrane solowo aż trzy pie*dolone albumy. A Ty co robiłeś? Siedziałeś na dupie, opierdalając słodycze Quality Street.

Ostry komentarz skierowany w stronę brata nie jest niczym nowym dla Liama, który tak kontynuował swoją wypowiedź:

Słuchaj to wszystko jest w jego rękach. Reaktywowałbym Oasis. Każdy ku*wa wie, że zrobiłby to. Kocham ten zespół, utwory i kocham fanów. Kocham to co ku*wa tworzyliśmy, myślę, że bez problemu zrobilibyśmy świetną muzykę, świetną trasę i resztę, ale na chwilę obecną się kur*a nie da. Mieliśmy mnóstwo okazji, żeby się zejść i zrobić wszystko jak trzeba. Piep*zyć Oasis, wiesz o co mi chodzi? Właśnie to robię.

A może jednak bracia kiedyś podadzą sobie rękę i jednak zobaczymy ich ponownie razem na scenie? Nigdy nie mów nigdy...

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.