Liam Gallagher chce zaśpiewać utwór tytułowy nowego Bonda. Napisał już tekst

22.10.2019 10:22
Liam Gallagher chce zaśpiewać utwór tytułowy nowego Bonda. Napisał już tekst Fot. OLI SCARFF/AFP/East News

Liamowi Gallagherowi marzy się udział w wielkich filmowych produkcjach. Chce aby jego muzyka ukazała się w nowym Bondzie i produkcji Tarantino.

W 2020 roku ma ukazać się kolejna część filmu o Jamesie Bondzie. Liam Gallagher próbuje wkręcić się do grona twórców produkcji. Muzyk wyznał, że chciałby nagrać utwór tytułowy do "No Time To Die". 

Liam Gallagher zaśpiewa w nowym Bondzie?

W rozmowie z irlandzką stacją radiową Today FM, Liam żartował ze swojej obsesji na punkcie nowego filmu o agencie 007. Zdradził nawet, że napisał kilka tekstów, które spokojnie mogłyby zostać wykorzystane w produkcji.

Wiesz, jeśli do mnie zadzwonią, to dlaczego mam nie spróbować?

Przeczytaj także

Gallagher twierdzi, że pierwsze rozmowy na temat wykorzystania jego muzyki do kultowej serii filmów odbyły się w 2017 roku. Wówczas muzyk rzekomo spotkał się z Barbarą Broccoli, producentką, z którą dyskutował o współpracy.

Poznaliśmy się z Barbarą Broccoli, kiedy graliśmy w Dublinie, była zainteresowana moją twórczością.

Lider Oasis nie chce jednak zaprzestać romansu z kinem na filmach o Bondzie. Muzyk uznał, że jego utwór "Gone" idealnie nadaje się na ścieżkę dźwiękową do obrazów Tarantino.

"Gone" to najlepsza melodia. Widzę ją w filmie Tarantino. Jeśli mógłbym pracować z kimkolwiek, kogo wymyślę, Tarantino byłby bardzo dobrym strzałem. "Gone" to jego klimat.

Zobacz też: Hołd dla fanów Oasis na plakacie horroru "To: Rozdział 2" 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.