02.05.2018 12:01

Liam Gallagher opublikował teledysk do utworu „Paper Crown” z aktorką z „Resident Evil”

Znana aktorka wystąpiła w klipie do utworu z debiutanckiego albumu solowego byłego frontmana Oasis, „As You Were”.

Liam Gallagher opublikował teledysk do utworu „Paper Crown” z aktorką z „Resident Evil”
foto: kadr z wideo

43-letnia Sienna Guillory to brytyjska aktorka amerykańskiego pochodzenia. Wystąpiła w tak znanych filmach, jak „To właśnie miłość”, „Eragon” czy „Atramentowe serce”, ale najbardziej kojarzona jest z filmową serią „Resident Evil”. Wcieliła się w Jill Valentine w trzech filmach cyklu - „Apokalipsa”, „Afterlife” i „Retrybucja.

Teraz możemy ją oglądać także w teledysku do utworu Liama Gallaghera, „Paper Crown”. Co ciekawe, w niektórych scenach na ekranie oglądamy równocześnie... kilka Sienn.

Liam Gallagher - „As You Were”

„Paper Crown” to kolejny singiel z debiutanckiego albumu solowego byłego wokalisty Oasis. „As You Were” ukazał się 6 października 2017. Krążek zbiera znakomite recenzje krytyków i świetnie się sprzedaje – w rodzinnej Wielkiej Brytanii zdążył pokryć się platyną.

Szczególnie rozchwytywana jest wersja winylowa albumu. Płyta analogowa „As You Were” sprzedała się w pierwszym tygodniu od premiery w większej liczbie kopii, niż jakikolwiek inny album na czarnym krążku w ciągu ostatnich 20 lat.

Oasis - czy zespół powróci?

Równie dobrze radzi sobie Noel Gallagher i jego zespół Noel Gallagher’s High Flying Birds, który 24 listopada 2017 wydał trzeci album studyjny, „Who Built The Moon?”. W tej sytuacji trudno się dziwić, że skłóceni bracia Gallagherowie nie biorą pod uwagę powrotu Oasis. Fanom zostaje tylko nostalgia - „Live Forever” Oasis niedawno uznano najlepszą brytyjską piosenką wszech czasów”.

Maciej Koprowicz
Tagi: Rock News Oasis Liam Gallagher