Liam Gallagher porównał żonę swojego brata do Władimira Putina

Maciej Koprowicz
16.03.2018 10:55
Liam Gallagher porównał żonę swojego brata do Władimira Putina Fot. PALACE LEE/splash/EAST NEWS, Aleksey Nikolskyi/Sputnik/EAST NEWS

Byłemu wokaliście Oasis nie brakuje fantazji, gdy przychodzi do szkalowania swojej rodziny.

Najsłynniejsze rock’n’rollowe rodzeństwo świata, bracia Gallagherowie od dawna nie mogą się dogadać. Do odległej przyszłości należą czasy, gdy wspólnie włamywali się do domów sąsiadów i gdy wspólnie tworzyli świetną muzykę.

Od 2009 roku, kiedy rozpadł się Oasis, Liam i Noel nieustannie – no, może z krótkimi przerwami – drą koty, obrzucając się przy tym niewybrednymi epitetami typu „Noel to ziemniak”. Zwykle to Liam prowokuje konfrontację i na razie nie zapowiada się na to, by miał przestać.

Ostatnio młodszy Gallagher znalazł sobie innego arcywroga. Wszystko jednak zostaje w rodzinie – na celownik wziął żonę Noela, Sarę MacDonald. Oskarża bratową o to, że stoi na drodze reaktywacji Oasis i bez przerwy knuje intrygi, które mają skłócić Gallagherów.

Obmawiając żonę brata na swoim Twitterze, Liam nie przebiera w słowach. Teraz postarał się o znacznie bardziej wyrafinowany hejt. W tweecie poinformował fanów, że się rozchorował i ku ich zdziwieniu, nawet w takiej wiadomości nawiązał do MacDonald.

Mam poważną infekcję płuc, ale nie trwa to długo, Sara.

Zapytany przez fana, co ma bratowa do jego choroby, wokalista odparł:

Ponieważ musiałem powiedzieć światu, że ona jest jak Władimir Putin.

Liam nie sprecyzował, dlaczego porównał żonę Noela do prezydenta Rosji, ale niełatwo się domyślić, że w takim razie muzyk nie darzy przywódcy naszych sąsiadów zbytnią sympatią.

Obecnie obaj bracia Gallagherowie prowadzą karierę solową i obaj wydali albumy w 2017 roku. „As You Were” Liama Gallaghera ukazał się 6 października 2017,„Who Built The Moon?” zespołu Noel Gallagher’s High Flying Birds trafił do sklepów 24 listopada 2017.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.