Liam Gallagher przerwał koncert, bo ktoś rzucił na scenę rybę

Maciej Koprowicz
24.07.2018 16:53
Liam Gallagher przerwał koncert, bo ktoś rzucił na scenę rybę Fot. Martin Harris/Capital Pictures/EAST NEWS, Pixabay

Trochę śliska sprawa... Jeśli ten fan chciał się zapytać, „How much is the fish?” to zdecydowanie pomylił koncerty.

Liam Gallagher to specjalista od rzucania mięsem – nie ma tygodnia, by na jego profilu na Twitterze nie pojawił się jakiś wredny, często wulgarny komentarz pod adresem innych celebrytów, ze szczególnym uwzględnieniem jego brata Noela. Tym razem role się odwróciły i mięso poleciało w stronę Liama. Dosłownie.

Podczas koncertu Gallaghera w ramach festiwalu FIB Benicassim w Hiszpanii 22 lipca 2018, jakiś złośliwy widz wrzucił na scenę... rybę. Znany z egocentryzmu muzyk zapewne spodziewałby się lecących w swoją stronę kwiatów, ale widok martwego zwierzęcia na scenie wywołał u niego zrozumiałą konsternację.

Zirytowany Liam poprosił swoich muzyków, którzy już rozpoczynali następny utwór, by na chwilę przerwali granie, a następnie rzucił w stronę widowni:

Co za ku*asiarz rzucił tutaj rybę? Pieprzoną, śmierdzącą, cuchnącą rybę. Słuchaj człowieku, naprawdę nie jesteśmy tacy ku*ewsko źli. Nie rzucaj na scenę ryb, koleś. Widziałem gorsze rzeczy, niż to gó*no.

Nie mogę, ku*wa, śpiewać, kiedy tu leży ryba.

Po chwili rybie zwłoki zostały usunięte ze sceny i wokalista mógł wykonać wielki przebój z czasów Oasis, „Cigarettes & Alcohol”. Zobaczcie reakcję Liama Gallaghera na rzuconą na scenę rybę na tym wideo:

Obieranie ziemniaków na koncercie Liama Gallaghera

To nie pierwszy raz, kiedy na koncercie byłego frontmana Oasis można było się poczuć jak w sklepie spożywczym. W nawiązaniu do twitterowych żartów z Noela Gallaghera, którego Liam zwykł nazywać ziemniakiem, jeden z fanów przyniósł na koncert młodszego z braci pokaźną bulwę i… zaczął ją obierać.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.