06.02.2020 11:16

Liam Gallagher przerwał koncert po 4 utworach

Były wokalista Oasis Liam Gallagher musiał przerwać koncert po zaledwie 4 piosenkach. Wszystko przez problemy z gardłem.

Liam Gallagher
foto: Rex Features/East News

Liam Gallagher wystąpił 5 lutego 2020 roku w Niemczech w Hamburgu. Niestety fani byłego wokalisty Oasis nie wyszli z koncertu zadowoleni. Muzyk przerwał imprezę po zaledwie czterech piosenkach i zszedł ze sceny. Artysta wytłumaczył swoje zachowanie na Twitterze.

Liam Gallagher przerwał koncert po 4 utworach

Jak podaje NME, Gallagher podczas występu w Hamburgu wykonał utwór "Rock’n’Roll Star", "Halo", "Shockwave" oraz "Wall of Glass". Po czterech utworach zszedł ze sceny ze względu na problemy z gardłem. Wokalista przeprosił fanów i wyjaśnił, że nie był w stanie kontynuować koncertu:

"

Przepraszam wszystkich, którzy przybyli dzisiaj na mój koncert do Hamburga. Straciłem głos, gdybym kontynuował występ, wyrządziłbym sobie tylko jeszcze więcej szkód. Kocham was wszystkich i mam nadzieję, że będziecie dla mnie wyrozumiali. Wynagrodzę wam to. "

Noel Gallagher
Noel Gallagher
Przeczytaj także Noel Gallagher twierdzi, że wolałby mieć za brata Borisa Johnsona niż Liama

Nic nie zapowiadało takiego obrotu sprawy. Przed koncertem Gallagher wydawał się być w dobrym nastroju, na co wskazują inne jego posty na Twitterze.

Następny występ muzyka został zaplanowany na 7 lutego. Wydarzenie ma odbyć się w Holandii, w Amsterdamie. Na razie Gallagher ani jego reprezentanci nie podali informacji, czy stan zdrowia wokalisty pozwoli mu pojawić się na scenie.

Zobacz też: Liam Gallagher o bracie Noelu: Takich ludzi powinno się zastrzelić 

Tagi: Rock News Liam Gallagher