Liam Gallagher przerwał koncert z powodu zachowania ochroniarzy

Maciej Koprowicz
13.08.2018 13:05
Liam Gallagher przerwał koncert z powodu zachowania ochroniarzy Fot. CESAR MANSO/AFP/EAST NEWS

Były wokalista Oasis nie ma ostatnio szczęścia do Hiszpanii. Kolejny już występ w tym kraju został przerwany przez nieprzyjemny incydent.

Liam Gallagher jest bardzo popularny w Hiszpanii, ale już drugi raz w ostatnich tygodniach musiał przerwać swój koncert, by zaprowadzić na nim porządek.

W trakcie występu na festiwalu Sonorama Ribera Festival w Aranda de Duero w prowincji Burgos, 10 sierpnia 2018, wokalista przerwał wykonywanie największego przeboju swojego macierzystego zespołu Oasis, czyli „Wonderwall”. Artyście nie spodobało się zachowanie pilnujących koncertu ochroniarzy.

Zdaniem Liama ochrona wykonywała swoje obowiązki zbyt nadgorliwie, przez co nie pozwalała się bawić widzom, obserwującym show Anglika w pierwszych rzędach. Do funkcjonariuszy artysta zwrócił się tymi słowami:

Hola, hola. Co tam się dzieje? Ej! Oni się bawią, człowieku! Przestań ich dręczyć. Gdybyście przyszli na koncert w Manchesterze, zobaczylibyście, że tam wszystko jest jak należy. Macie masę roboty. Przestańcie ich denerwować.

Chwilę później Gallagher wrócił do wykonywania piosenki, a w ramach sympatycznego gestu pod adresem publiczności zmienił słowa tekstu z „There are many things that I would like to say to you/But I don’t know how” na „There are many things that I would like to say to you/But I don’t know Spanish” (Jest tyle rzeczy, które chciałbym ci powiedzieć, ale nie znam hiszpańskiego).

Zobaczcie reakcję Liama na zachowanie ochroniarza.

Ryba na scenie na koncercie Liama Gallaghera

22 lipca 2018 podczas występu na festiwalu FIB Benicassim, także w Hiszpanii, Liam Gallagher miał równie ważny powód, żeby przerwać na moment show. Jakiś złośliwiec bowiem... rzucił na scenę rybę, ku wielkiej irytacji wokalisty.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.