28.10.2019 12:29

Liam Gallagher wykonał ze swoim synem piosenkę z nowej płyty [WIDEO]

Liam Gallagher, były członek Oasis, wystąpił w programie Jools Holland, w którym zaśpiewał swoją piosenkę razem z synem.

Liam Gallagher
fot. MAR/Capital Pictures/EAST NEWS

Liam Gallagher wystąpił w "Later... With Jools Holland", programie, który jest spin-offem "The Late Show", który był emitowany od 1992 roku. Liam Gallagher razem z synem wykonali piosenkę "The River", która jest skierowana do współczesnej młodzieży. Utwór skupia się na ideach, które towarzyszą młodym ludziom. Liam Gallagher śpiewa o tym, jak bardzo im współczuje. Artysta do wykonania tego numeru na żywo zaprosił swojego syna.

Liam Gallagher zaśpiewał ze swoim synem najnowszą piosenkę artysty [WIDEO]

Od wielu lat "Later... With Jools Holland" to jeden z najpopularniejszych programów w Wielkiej Brytanii. Na najnowszej płycie wykonawcy zatytułowanej "Why Me? Why Not" pojawiła się piosenka "The River". To właśnie ten utwór artysta zaprezentował w popularnym programie. Nagranie możecie zobaczyć poniżej: 

Liam Gallagher
Liam Gallagher
Przeczytaj także Liam Gallagher chce zaśpiewać utwór tytułowy nowego Bonda. Napisał już tekst

Syn Liama gra na perkusji. Jak podaje faroutmagazine.co.uk, w wywiadzie z Zane Lowem, Liam Gallagher zdradził już, jak będzie zatytułowany jego kolejny album. Artysta zażartował, że płyta będzie nosić tytuł "Come On You Know" i będzie nieco bardziej pozytywna niż "Why Me? Why Not". Muzyk wyjaśnił również, skąd wziął się pomysł na tytuł nowego wydawnictwa. Gallagher przyznał, że nazwę albumu zawdzięcza obrazowi, który podarowała mu żona Johna Lennona, Yoko Ono.

Zobacz także: Liam Gallagher zakończy karierę? Muzyk opowiedział o swoim stanie zdrowia

Tagi: Liam Gallagher