Liam Gallagher wyśmiał łzy Noela: Nie wierzcie w to PR-owe zagranie

Aleksandra Degórska
12.09.2017 15:22
Liam Gallagher wyśmiał łzy Noela: Nie wierzcie w to PR-owe zagranie Fot. Idols / Photoshot / Reporter / East News

Noel Gallagher popłakał się wykonując „Don't Look Back in Anger” na charytatywnym koncercie, jednak Liam nie wierzy w jego szczerość.

Oni chyba się nigdy nie uspokoją i potyczki słowne nigdy im się nie znudzą. Noel Gallagher wystąpił ostatnio w Manchester Arena w ramach koncertu We Are Manchester. W tym właśnie miejscu 22 maja 2017 roku doszło do zamachu po koncercie Ariany Grande w Manchesterze.

Przypomnijmy, że utwór Oasis zatytułowany „Don't Look Back in Anger” stał się hymnem tych wydarzeń, który pomógł ludziom przetrwać trudne chwile. 25 maja 2017 postanowiono uczcić ofiary zamachu minutą ciszy przy St. Ann's Square w Manchesterze, gdy jedna osoba zaczęła śpiewać przebój Oasis i dołączył do niej tłum.

Podczas koncerty charytatywnego Noel Gallagher płakał wykonując właśnie „Don't Look Back in Anger”, ale jego brat Liam uważa, że nie było to w ogóle szczere, o czym napisał na Twitterze:

Noel Gallagher zaczął płakać, nie kupujcie tego, że on się tym przejął. Nie wierzcie w to PR-owe zagranie, on ma to gdzieś, tak samo by się przejął, gdyby te wydarzenia miały miejsce w Edynburgu.

Obejrzyjcie zatem nagranie z występu Noela, by ocenić szczerość jego uczuć:

Liam przyznał się, że nigdy nie wyroście, a Oasis ma gdzieś i chyba nie ma sposobu, by sprzeczki pomiędzy braćmi ustały. Nawet promowanie nadchodzącej solowej płyty pod tytułem „As You Were” nie może go odciągnąć od tego, by śledzić poczynania Noela Gallaghera.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.