Lider Anthrax stał się zombie

Magda Słomka
13.11.2014 12:07
Lider Anthrax stał się zombie Fot. kadr z wideo

To może się zdarzyć każdemu fanatykowi horrorów i fantasy. No, może większe szanse mają na to gwiazdy rocka. Scott Ian zagrał w pewnym serialu... Czy ta charakteryzacja Wam coś mówi?

Gitarzysta przekształcił się w umarlaka na potrzeby „The Walking Dead”. I to nie pierwszy raz! W 2011 roku wystąpił w jednym z odcinków specjalnych, których nie emitowano w telewizji. Trzy lata później udało mu się trafić do właściwej części show, więc można powiedzieć, że muzyk zaliczył w końcu swój telewizyjny debiut.

„Martwy” wizerunek Scotta już wtedy był imponujący, jednak ten najświeższy pokazuje jak bardzo twórcy serialu rozwinęli się względem kostiumów i scenografii. Zobaczcie w jaki sposób najlepiej zamienić aktora w zombiaka i jak z twarzą trupa czuje się gitarzysta.

Scott Ian długo marzył o takiej okazji.

To zawsze wyglądało tak, że mówiłem: „Cholera, to byłaby najbardziej zajebista rzecz, jeśli kiedykolwiek mógłbym stać się Zombie!”. Dostałem się do odcinka emitowanego tylko w Internecie i nawet to było wspaniałe. Nie wierzyłem, że to się w ogóle wydarzyło.

Muzyka w roli zombie będziecie mogli zobaczyć w drugiej połowie piątego sezonu „The Walking Dead”. Premierowy odcinek nowej serii obejrzało w telewizji AMC 17,3 milionów widzów.

Skąd ta wielka miłość do horrorów u Scotta?

To zawsze idzie w parze... Faceci grający metal to straszne nerdy. Duża część z nich to fanatycy horrorów, science fiction, fantasy i komiksów. Tak więc za każdym razem, kiedy masz jakiś dochód, myślisz: „Wow, mogę sobie teraz kupić głowę tego zombiaka z filmu!”.

Kogo Wy widzielibyście w rolach nadgniłych truposzy? Jeśli się zastanawiacie, poniżej możecie obejrzeć, którzy artyści specjalizujący się w cięższych brzmieniach z powodzeniem mogliby zastąpić aktorów grających w serialu regularnie!

Jak podoba Wam się Ian w nowej odsłonie?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.