12.12.2019 13:05

Lider Iron Maiden przyjedzie do Polski z solowym projektem. Spotka się tylko z wybrańcami

Bruce Dickinson, wokalista Iron Maiden pojawi się w Warszawie ze swoim solowym projektem. W wydarzeniu będą mogli wziąć udział tylko nieliczni.

Bruce Dickinson
foto: PA Wire/PA Images/EAST NEWS

Bruce Dickinson to nie tylko muzyk, ale także kapitan linii lotniczych, pilot, przedsiębiorca, browarnik, motywator, scenarzysta, powieściopisarz, prezenter radiowy, aktor czy szermierz. Ze względu na swoje liczne doświadczenia i umiejętności muzyk jeździ po świecie i opowiada motywujące historie. Jedno z jego one-man show "What does this button do?" zawita także do Polski.

Bruce Dickinson z Iron Maiden z solowym projektem w Polsce 

Wokalista Iron Maiden spotka się ze swoimi fanami w niecodziennej roli już 5 marca 2020 w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym Global Expo. Jak czytamy w opisie wydarzenia:

"

Teraz będziemy mogli podziwiać Dickinsona w czasie jednoosobowego występu, na którym pojawi się mnóstwo anegdot, które były zbyt ostre, żeby opublikować je na łamach autobiografii. "

Bilety na wyjątkowe wydarzeni pojawią się w sprzedaży już wkrótce. Wejściówki będzie można nabyć za pośrednictwem strony eventim.pl

Bruce Dickinson
Iron Maiden
Iron Maiden
Przeczytaj także Fan Iron Maiden został pobity przez ochroniarzy. Bruce Dickinson przerwał koncert [WIDEO]

Iron Maiden w Polsce w 2020 roku

Bruce Dickinson pojawi się w Polsce w 2020 roku dwukrotnie. 5 lipca wraz z Iron Maiden zagra koncert w ramach legacy Of The Beast Tour na Stadionie Narodowym w Warszawie. Gościem specjalnym występu będzie grupa Within Temptation, a imprezę otworzy Lord Of The Lost. Bilety na wydarzenie są dostępne w ogólnej sprzedaży od 15 listopada na stronie ticketmaster.pl.

Zobacz też: Były wokalista Iron Maiden: Prawię umarłem 4 lata temu 

Tagi: Iron Maiden Bruce Dickinson