11.03.2019 17:35

Lider Oddziału Zamkniętego miał poważny wypadek samochodowy

Fani martwią się o stan muzyka. Lider Oddziału Zamkniętego trafił do szpitala.

Oddział Zamknięty
foto: Pawel Polecki/REPORTER/East News

Zespół Oddział Zamknięty poinformował na swoim profilu na Facebooku, że Wojciech Łuczaj-Pogorzelski został poszkodowany w wypadku, do którego doszło 11 marca 2019 na ulicy Puławskiej w Warszawie. Muzyk został przewieziony karetką do szpitala i jak na razie nie podano żadnych szczegółów dotyczących jego stanu zdrowia.

Lider Oddziału Zamknięta miał poważny wypadek samochodowy

Jak podaje Pap do poważnego wypadku doszło na odcinku pomiędzy skrzyżowaniem z Kajakową i Bogatki w Warszawie. Policja poinformowała, że  zderzyły się trzy podjazdy i jeden z nich, Ford Mustang dachował.

Krzysztof Wałecki z Oddziału Zamkniętego został pobity po występie
Krzysztof Wałecki z Oddziału Zamkniętego został pobity po występie
Przeczytaj także Krzysztof Wałecki z Oddziału Zamkniętego został pobity po występie

Kierowca pojazdu trafił do szpitala i na razie jego stan zdrowia nie jest znany. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi i policja bada dokładnie sprawę.

Pod postem Oddziału Zamkniętego pojawiło się wiele komentarzy fanów, którzy życzą muzykowi szybkiego powrotu do zdrowia. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne wieści dotyczące stanu lidera kapeli.

Wojciech Łuczaj-Pogorzelski założył Oddział Zamknięty w 1979 roku razem z Krzysztofem Jaryczewskim, Jarosławem Szlagowskim i Pawłem Mścisławskim. Zespół został zawieszony w 1989 roku, ale jego reaktywacja nastąpiła w 1992. Formacja wydała 6. studyjnych albumów.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Oddział Zamknięty