Lider Panic! At The Disco wszedł po ścianie na szczyt wieżowca w nowym teledysku

Maciej Koprowicz
28.08.2018 13:25
Lider Panic! At The Disco wszedł po ścianie na szczyt wieżowca w nowym teledysku Fot. kadr z wideo

Lider P!ATD zaprzeczył prawom fizyki. W klipie do utworu „High Hopes” widzimy, jak dosłownie wchodzi na wieżowiec, kpiąc z grawitacji.

Chyba każdy z nas marzył kiedyś o tym, by posiąść moce komiksowych superbohaterów. Weźmy takiego Spidermana. Człowiek-pająk potrafi dużo więcej, niż strzelać z ręki lepką mazią. Na przykład wspinać się bez trudu nawet na najwyższe budynki. Same plusy – nie trzeba na przykład jeździć windą z nielubianymi sąsiadami czy współpracownikami…

W nowym klipie Panic! At The Disco wokalista tego zespołu, Brendon Urie popisał się wyczynem, który zawstydziłby samego Spidermana. Artysta zaprzeczył prawom grawitacji, dosłownie wchodząc na ścianę wysokiego wieżowca, a następnie sobie po niej spacerując.

Wokalista Panic! At The Disco jak Spiderman

Oczywiście, Brendon miał ważny powód, by ujawnić swoją supermoc przed zaszokowanymi mieszkańcami miasta – na samym szczycie budynku czekał jego zespół, by zagrać z wokalistą koncert. Zobaczcie niezwykły klip „Paników” do piosenki pod tytułem „High Hopes”:

Panic! At The Disco - „Pray For The Wicked”

Zespół Panic! At The Disco wydał w tym roku swój szósty studyjny album. „Pray For The Wicked”, który ukazał się 22 czerwca 2018, okazał się sporym sukcesem Brendona Uriego i spółki – zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200 oraz trafił na szczyt list Top Alternative Albums i Top Rock Albums w USA. Album promują single „Say Amen (Saturday Night)” i właśnie „High Hopes”.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.