Lider Trivium nagrał cover kolejnego utworu z "Wiedźmina". Posłuchajcie "Burn Butcher Burn"

04.01.2022 16:16
Lider Trivium nagrał cover kolejnego utworu z "Wiedźmina". Posłuchajcie "Burn Butcher Burn" Fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Matt Heafy z Trivium od wielu lat realizuje się jako streamer na Twitchu i YouTubie, grając w gierki, a także tworząc różnorakie covery. Ostatnio wziął na warsztat kolejny kawałek z 2. sezonu "Wiedźmina".

Wokalista Trivium nagrał cover Burn Butcher Burn z Wiedźmina

Niedawno na Netflix pojawiły się nowe odcinki "Wiedźmina", w których mogliśmy usłyszeć nowy przebój Jaskra o tytule "Burn Butcher Burn". Ten jest w gruncie rzeczy smutną opowieścią o zniszczonej przyjaźni, która idealnie oddaje stan psychiczny Jaskra po wydarzeniach z 1. sezonu serialu, kiedy to bard pokłócił się z Geraltem i drogi panów na jakiś czas się rozeszły.

Polecamy

Kawałek raczej nie zdobył takiego uznania, co "Toss a Coin To Your Witcher", ale taką popularność trudno będzie pobić. Jednak podobnie jak hicior z 1. sezonu, tak i "Burn Butcher Burn" przykuło uwagę Matta Heafy'ego z Trivium, który postanowił nagrać swoją wersję piosenki Jaskra.

Nagranie z domowego studia lidera Trivium zobaczycie poniżej:

Polecamy

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, kanał Heafy'ego na YouTubie jest przepełniony różnorakimi coverami - znajdziemy tam nie tylko metalowe kawałki, ale też np. akustyczne wersje popowych szlagierów. 

Panowie z Trivium przez pandemię nie zwalniali tempa - grupa wydała na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy aż dwa albumy. Pierwszy z nich to "What The Dead Men Say" z 2020 roku, natomiast ich dyskografię zamyka "In The Court of The Dragon" z 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.