24.05.2018 10:44

Life of Agony nie ma farta. Fanka ugryzła wokalistkę w nogę na koncercie

Nie dość, że ostatnio odwołano koncert Life of Agony ze względu na zagrożenie terrorystyczne, to teraz Mina Caputo została pogryziona przez fankę.

Widownia na koncercie
foto: shutterstock.com

Life of Agony ostatnio ma pecha. Przed koncertem zespołu w Las Vegas jedna z fanek groziła, że zaatakuje ludzi na koncercie. Co więcej kobieta pisała, że chciałaby popełnić samobójstwo, nawiązywała do kilku ataków terrorystycznych. Występ w konsekwencji został odwołany.

Na tym jednak nie koniec kłopotów zespołu. Tym razem 22 maja 2018 roku podczas koncertu w San Diego doszło do dziwnego incydentu, który mocno wkurzył wokalistkę Life of Agony, Minę Caputo i wymagał interwencji policji.

Fanka ugryzła nogę wokalistki Life of Agony

Wokalistka została ugryziona przez fanką w trakcie koncertu. Mina Caputo udostępniła zdjęcie kobiety, żeby ostrzec innych:

"

Ta dziewczyna zaatakowała mnie i ugryzła w nogę podczas koncertu w San Diego. Jest nadal na wolności. Powinna mieć zakaz wstępu na jakikolwiek koncert. Ona jest chora. Dzięki fanom, którzy nas rozdzielili, całe szczęście obyło się bez pomocy lekarskiej. Dziękuję policji z San Diego za pomoc. "

Wypadki na koncertach

Brzmi absurdalnie? Wiadomo, że na koncertach można trafić na fanów, którzy nie potrafią odpowiednio się zachować. Jednak w 2016 roku pewien fan odgryzł ucho mężczyźnie na występie Eagles of Death Metal. Nic dziwnego, że osoby uczęszczające na koncerty nie czują się bezpiecznie.

W związku z atakiem terrorystycznym po koncercie Ariany Grande w Manchesterze Live Nation opublikował oficjalne oświadczenie zapewniając, że na polskich koncertach jest bezpiecznie prosząc jednocześnie wszystkich uczestników koncertów o przestrzeganie zasad.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Life of Agony