Limp Bizkit, Disturbed i Linkin Park w jednym utworze. Jak brzmi "Mundian To Bach Nu"?

21.10.2019 13:52
Limp Bizkit, Disturbed i Linkin Park w jednym utworze. Jak brzmi "Mundian To Bach Nu"? Fot. . Leszek Kotarba/East News

Jeśli myśleliście, że słyszeliście już wszystko, to prawdopodobnie ominęła was ta piosenka. 

W sieci jest pełno remiksów i mashupów piosenek. Jeszcze niedawno pisaliśmy o połączeniu głównego motywu z "Króla Lwa" i piosenki Korna w wyniku czego powstał Lion Korn. Czym właściwie są mashupy? To nic innego jak połączenie różnych, często odmiennych stylistycznie utworów w jeden. W sieci można odnaleźć połączenia metalu z jazzem, popu z country czy hip-hopu z muzyką poważną.

Limp Bizkit, Disturbed i Linkin Park w jednym utworze. Jak brzmi "Mundian To Bach Nu"?

Mashupy najczęściej są połączeniem linii wokalu z jednej piosenki i wersją instrumentalną z drugiej. W tym przypadku DJ Cummerbund połączył Disturbed, Linkin Park, Panjabi Mc, Randy "Macho Man" Savage, Labh Janjua, Saliva i Bloodywood w jedną piosenkę:

Przeczytaj także

Jak wam się podoba takie połączenie? Macie ochotę tańczyć? Pod filmem pojawiła się masa pozytywnych komentarzy. Według niektórych to jedna z najlepszych piosenek, jaką kiedykolwiek usłyszeli. Zdaniem jednego z internautów numer jest "tak dobry, że nie powinien być darmowy". 

Zobacz także: Blues Brothers jako Faceci w czerni ratują E.T. przed szturmowcami, Predatorem i Obcym

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.