Stało się! Limp Bizkit nagrał nowy utwór, a Fred Durst wygląda jak James Hetfield [WIDEO]

03.08.2021 14:24
Fred Durst z Limp Bizkit Fot. shutterstock.com

Limp Bizkit w końcu podzielił się nowym utworem. Czy to oznacza, że w końcu zespół wyda studyjny album?

Stało się! Limp Bizkit w końcu stworzył nowy utwór. Ostatni album ukazał się w 2011 roku i od tamtego czasu muzycy sporo koncertują. Wielu fanów już zwątpiło, by zespół w ogóle nagrał coś nowego, tymczasem podczas koncertu na festiwalu Lollapalooza Fred Durst zaprezentował nie tylko swój nowy image, ale i nowy kawałek zatytułowany "Dad Vibes".

Polecamy

Limp Bizkit nagrał nowy utwór, a Fred Durst wygląda jak James Hetfield [WIDEO]

Pod koniec koncertu Fred Durst zapowiedział nowy utwór "Dad Vibes", ale wcale go nie zaśpiewał. Zespół zszedł ze sceny, a wokalista zaczął rozdawać koszulki dla fanów. W tle puszczono nowy kawałek Limp Bizkit. Posłuchajcie, jak brzmi ten numer:

Zwróciliście uwagę, jak wygląda Fred Durst? Tak, ten facet z fryzurą w stylu młodego Artura Gadowskiego i z bródką a'la James Hetfield to właśnie wokalista Limp Bizkit. Trudno go rozpoznać, a w sieci internauci już zaczęli żartować z jego nowego image'u porównując go m.in. do frontmana Metalliki i jego image'u z lat 90.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.