Limp Bizkit wydało absolutnie cudowny klip do "Dad Vibes". W wideo pojawiają się znani goście

22.04.2022 16:15
Limp Bizkit wydało absolutnie cudowny klip do "Dad Vibes". W wideo pojawiają się znani goście Fot. Retna/Avalon/REPORTER/East News

"Dad Vibes" to okrutnie wkręcający się kawałek z najnowszego albumu Limp Bizkit o tytule "Still Sucks", który doczekał się już drugiego "oficjalnego" wideoklipu. Zobaczcie materiał poniżej.

Limp Bizkit pokazali nieoficjalnie oficjalny klip do Dad Vibes

Dad vibes są mocne w nowym klipie Limp Bizkit. Fred Durst wjeżdża w nim w swojej nowej stylówce, które widzieliśmy na ostatnich koncertach - tym razem jednak dołączyła do niego reszta zespołu, która również prezentuje swoje wersje tatuśkowych outfitów. 

Polecamy

Definitywnie najbardziej charakterystyczne jest przebranie Wesa Borlanda, który na górze ma strój księdza, a na dole dość obcisłe szorty. To się nazywa styl, a nie jakieś rurki i koszule. 

W klipie pojawili się również panowie ze Steel Panther, którzy udają że grają w tenisa. Krótko mówiąc, klip do "Dad Vibes" jest dokładnie taki, jaki powinien być. Jak zwykle zapraszamy do obejrzenia poniżej:

Polecamy

Kawałek pochodzi oczywiście z najnowszej płyty Limp Bizkit, która nosi tytuł "Still Sucks". Ten zadebiutował w Halloween 2021, a zespół od jakiegoś czasu jest w trasie, promując najnowsze wydawnictwo.

My czekamy definitywnie na ogłoszenie koncertu w Polsce, a także nieoficjalnie oficjalny klip do "Out of Style", który jest jednym z najlepszych kawałków Bizkit od jakichś 20 lat.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.